Skocz do zawartości

Juz nie dlugo poród wiec sie pytam moze cos takiego macie


Czachapl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem się zapytać czy znacie może jakiś prosty skrypcik do prowadzenia blogu ( pamiętnika). Chodzi mi o to ze dziś albo jutro pojawi się u mnie dzidziuś (Franek pierworodny) i chciałem cos takiego dla niego w necie zrobić. Chciałbym żeby to miało wygląd zdjęcia plus opis i może możliwość dodawania komentarzy.

Dzięki za pomoc.

P.s

Zaraz niektórzy powiedzą ze następna spamiarka będzie stawiana heheheh.

Co myślicie o imieniu Franek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

name='Czachapl' date='8.03.07 - 13:41' post='257362'

Co myślicie o imieniu Franek ??

To nie forum na takie dyskusje, ale pytasz to odpowiem: mnie się imiona typu Franek, Staszek, Józek i inne z tych starszych nie podobają. Jest tyle ładnych imion, że nie widzę potrzeby skazywania dziecka na imię jakie nosił mój dziadek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do imienia to nie wiem co byście napisali to będzie Franciszek.

Zapytacie, dla czego?? Bo córcia Julia powiedział kiedyś ze mamusia ma w brzuszku Franka i tak postanowiliśmy ze będzie miał na imię.

Od 4 miesiecy jest Franek i tak zostanie po prostu nie wyobrażam sobie żeby się inaczej nazywał.

Niektórzy na pewno wola imiona Brajan czy może Brendon, a może Xsawier, ale niestety ja jestem szarym człowiekiem a nie Wiśniewskim żeby dawać dziecku tak na imię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o imieniu Franek ??

To samo co o Mścisławie, Gniewku, Bożydarze, Zygfrydzie, Kleofasie i Baltazarze...

Bożydar jest super, Bożo - w porzo :)

Po co nas pytasz o zdanie i plujesz na nas za swoje zdanie. Według mnie możesz dać dziecku na imię Snickers...

Ten temat umieść w jego blogu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję sbvc - ładne, krótkie i przyjemne w wymowie :)

A tak na serio to zgodzę się z poprzednikami - lepiej dać dziecku coś bardziej popularnego jak np. Mateusz, Marek, Maciek, Robert, Adam, Michał itd.

Co myślicie o imieniu Franek ??
Co do imienia to nie wiem co byście napisali to będzie Franciszek.

Rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie dziwne rozterki :)

ja tam myslałem, ze najważniejsze, to by było zdrowe :)

co do cmsa, to nie bede oryginalny i tez polecam Ci wordpressa. jak dobrze poszukasz w sieci, to go tak rozbudujesz za free, ze mucha nie siada :) no i ma duzo darmowych szablonow, temat o narodzinach i dzieciach na pewno tez sie znajdzie.

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak Franek będzie na powierzchni - będziemy słac pozdrowienia i gratulacje.

Co do Franka to nie wiem o co chodzi z tym krzywdzeniem dziecka. Franek / Franciszek - to imię jak każde. Mi się podobają starsze polskie imiona (Stanisław, Jan, Franciszek, Józef...)

Co do tematu to WordPress - chyba bardzo dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skorek WordPress, to tutaj masz przegladarke...

https://alexking.org/projects/wordpress/theme_browser.php

To oczywiscie ulamek wszystkich

Problem jest tylko taki, ze jakbys szukal spolszczonych skorek to nie ma bata, praktycznie sam se musisz grzebac i tlumaczyc...bynajmniej ja jeszcze nie trafilem na takie rozbudowane zrodlo z polskimi tlumaczeniami (za free)

Jak ktos takie polskie, swojskie zrodelko zna, to prosze o link, chetnie zassam pare ciekawych themes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności