Skocz do zawartości

jak uzyskać linki od google


tamlin

Rekomendowane odpowiedzi

spójrzcie mam 83 linki w MSN i 50 w YAHOO a w googlach zero moja stronka (uwaga nie do oceny) www.trialsity.prv.pl spójrzcie dlaczego w googlach nie ma żadnego linka aha pr jest 0 co mnie jeszcze gorzej denerwuje...proszę o pomoc, jak zrobić by chociaż jeden link na googlach był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrzcie mam 83 linki w MSN i 50 w YAHOO a w googlach zero moja stronka (uwaga nie do oceny) www.trialsity.prv.pl spójrzcie dlaczego w googlach nie ma żadnego linka aha pr jest 0 co mnie jeszcze gorzej denerwuje...proszę o pomoc, jak zrobić by chociaż jeden link na googlach był

ale co Ci z tych liczb wynika praktycznego powiedz? Nawet to, ze mialbys nawet i bl na poziomie kilku tysięcy to i tak masz z tego zero korzysci. :) Raz, ze to prv, a dwa, to tak czy siak, ile by ich nie pokazywało w oficjalnych statystykach ,to i tak liczy się pozycja w wyszukiwarce, a te staty z yahoo to mozna sobie co najwyzej wydrukowac i przykleic na scianie, jedyne ich zastosowanie :)

Zdarza się czasem nawet, ze w yahoo bedzie kilka tysiecy i wiecej, a w google wciąż 0, mimo ,ze strona bedzie calkiem dobrze ustawiona na swoje frazy. Wniosek? to co zwykle, linkowac i czekac. cala filozofia :)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności