Skocz do zawartości

Excel. Automatycznie uzupelnienie w komorkach


m4verick

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje aby automatycznie wstawila mi sie zawartosc jednej komorki,

na koncu wyrazenia w innych komorkach.

Przykladowo mam 100 komorek, kazda komorka zawiera pewno wyrazenie, ale ktos zapomnial dodac kropki na koncu kazdego wyrazenia i potrzebuje ta brakujaca kropke uzupelnic, ale nie chce na piechote dodawac jej w kazdej komorce.

excel.jpg

Screen shot o co mi chodzi.

Mam nadzieje, ze cos takiego w excelu mozna zrobic. Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie jeszcze raz zapytac tutaj odnosnie excela, bo widze ze osoby ktore mi pomogly sa mocno w temacie :D

Czy jest jakas mozliwosc aby ograniczyc liczbe znakow w komorce?

W komorkach mam czasami rozna ilosc znakow, ale zdaza sie ze jest ich za duzo i musze na piechote usowac nadmiar znakow, da sie jakos zrobic aby excel zostawil tylko np. 40 pierwszych znakow w komorce (lacznie ze spacjami) a pozostale skasowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie jeszcze raz zapytac, moze nikt mnie nie zbije.

Jesli w kolumnie A mam komorki z numerami seryjnymi i w kolumnie B mam komorki z numerami seryjnymi. Jak zrobic aby sprawdzic czy w kolumnie A jakies numery pokrywaja sie z kolumna B i wykasowac te ktore sie pokrywaja? I analogiczny przyklad tylko ze wykasowac te ktore sie nie pokrywaja, czyli aby koncowo kolumna A byla rowna kolumnie B.

Istnieje do tego jakas komenda czy juz program musi byc?

Z gory dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności