Skocz do zawartości

Czy reklamy są w porządku?


moto-strefa

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór

Chciałbym się Was doradzić, zrobiłem stronkę https://d4l.pl nic specjalnego stronka o kredytach chciałbym ją troszkę podlinkować i zarabiac na kredytach i reklamach. Dostałem już akceptacje z TradeDoubler oraz Bankier, ale chciałbym umieścić też tam reklamy adsense.

Czy mogę i nie grozi mi ban za np. mało wartościowy content ? albo reklamy z tradedoubler ?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronak nie dziala, ale jesli nie bedei to jakas strasznie spamoata strona to nei bedzie problmu !!!

Właśnie dostałem informacje, że jest awaria na serwerze, przepraszam za kłopot pare minut temu działała. Nie wiem jak wam, ale w/g mnie dośc ładnie wygląda graficznie i spamoty nie ma. Poza tym bedzie jeszcze rozbudowywana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie codziennie na blog dziennie wchodzi średnio 1500-2000 osób a mimo to nic nie zarabiam, mam mało klikow chyba z 50

Jak dla mnie nie masz tyle wejść ile piszesz i tutaj leży przyczyna małej ilości klików.

Ten licznik u Ciebie zlicza odsłony + odświeżenia, więc się nim nie sugeruj.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że pisze drugi post, ale chciałem się upewnić bo dostałem tylko 1 odpowiedz ? Myslicie że mogę wrzucic adsense z reklamami tradedubler? na stronie d4l.pl

tak, AdSense moze byc bez problemu na stronach z Tradedoubler

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności