Skocz do zawartości

Wielkie porządki Zmiana w Regulaminie


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę mało kto czyta regulamin

a nastąpiły zmiany

odsyłam

https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic627.html

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie mało kto ale nie było info ze regulamin został zmieniony, bo jesli ktos go juz przeczytał to nie czyta go 2 raz jesli nie ma wnim zmiann Wink

Dzial Informacje od Nas sluzy wlasnie informacja od nas i jak wejdziesz do tego dzialu to zobaczysz najnowszy temat z 30 stycznia 2005 roku pod tytulem "zmiany w regulaminie" :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzial Informacje od Nas sluzy wlasnie informacja od nas i jak wejdziesz do tego dzialu to zobaczysz najnowszy temat z 30 stycznia 2005 roku pod tytulem "zmiany w regulaminie" Wink

Żadko tak nisko zjezdżam :hello:

Gdyby było wyżej, albo w topie jaskrawy link to bym zajrzal odrazu :mrgreen:

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności