Skocz do zawartości

forum się psuje - znowu.


zYm3N

Rekomendowane odpowiedzi


Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.



Please contact the server administrator, cluster@celeonet.fr and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.



More information about this error may be available in the server error log.



Apache/1.3.33 Server at forum.optymalizacja.com Port 80



Hm.. ciekawe od czego to :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. ciekawe od czego to :>

Po pierwsze: "take-as-it-is", forum to prywatna inicjatywa Michała.

Po drugie: jest inne forum przeznaczone na takie komunikaty.

Po trzecie: wciśnij F5 i będzie okej.

Po czwarte: forum pozwala na usunięcie duplikatów.

Po piąte w końcu: poproś Michała o numer konta, nie będziesz musiał narzekać.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola..! Szy, nie tak ostro.

Wiem, jak sobie poradzić, nie ma z tym problemów, ale z tego co wiem, każdy administrator lubi wiedzieć co się dzieje na forum i jeśli dzieje się coś złego to alarmuję. Przynajmniej u mnie na forum tak jest.

Jeśli Michał by sobie nie życzył takich informacji, to z pewnością już by mi o tym napisał. Jeśli chce je dostawać na pw, to też nie ma problemu.

Tak więc, nie wiem po co ta Twoja złość.

500 wylatuje dopiero od niedawna, więc informuję - może Michał wprowadził jakieś nowe usprawnienia w skryptach, które w dziwny sposób przeszkadzają serwerowi ? nie wiem, nie mam szklanej kuli.

ps. O co chodzi 4 pkt ? Jakich duplikatów ?

ps 2. Które ? bo znowu nie mogłem się zdecydować :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola..! Szy, nie tak ostro.

A bo ciągłe narzekania widzę ostatnio, a przecież nikt grosza nie płaci że może się tu uczyć jak *robić pieniądze*. Wypadło na Ciebie :)

Tak więc, nie wiem po co ta Twoja złość.

Nie, aż złość nie, ale pewnie zniecierpliwienie. Jeszcze brakuje, aby bandur aka kicur aka ktoś tam zapytał o 301 i abc.pl.

ps. O co chodzi 4 pkt ? Jakich duplikatów ?

https://www.forum.optymalizacja.com/search.php?...ch_author=zYm3N

Zdrowie :),

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to ja mam być pasywny? Nie, dzięki.

Twoja strata, facet tylko w taki sposób może mieć orgazm trwający bez przerwy przez pół godziny. :P

Nigdy nie próbowałem! :)

Pozdrawiam, J. :P

P.S. Koleżanka mi dzisiaj wskazała hosting 100MB/300GB za friko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za,

chetnie takze pomoge w dolozeniu do sobnego serwera na forum.

Nie zebym sie uczyl tutaj ale za to lubie tutaj dyskutowac, bo duza czesc rozmow jest solidna i prowadzona miło mimo że nawet nie dotycza pozycjonowania.

Zadko wypowiadam sie poza tematem Pogaduszki ale chetnie.

Dlatego proponuje postawic dobry serwer na forum.

Mysle ze wstanch mozna kupic serwer o dobrychparamtrach za nie wielkie parametry.

Jak kazdy z nas da msc po 5 zl to za 200 zl np. msc mamy taki serwer ze glowa boli.

Pozdrawiam.

Wtedy michal nie musialby martwic sie o transfer a ja moglbym podlaczyc sie ze swoim search enginem do forum co ulatwiloby poszukiwanie informacji bo reindkesowalbym co 24 godziny caly serwis.

Pozdrawiam

Mariusz'

a i warto żeby michal zawarl swoj glos w tej sprawie w celu finansowania serwera.

Moze warto tez pomyslec o udostepnianiu bazy forum w celu zwiekszenia popularnosci

Ja np. moglbym postawic icnlud teog forum na pozycjonowanie.de i zmienic troche layout, takze skutecznosc tego forum znacznie by wzrosla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo.. gdyby michał udostępnił bazę, to byłoby genialnie.. dla wszystkich forumowiczów płacących byłby darmowy content na strony.. ja myślę, że to super pomysł.

A jeśli transfer i serwer znowu nie będą wytrzymywać, to podniesie się stawkę. Myślę, że te 5-10 zł na miesiąc każdy znajdzie.. a forumowiczów aktywnie piszących na forum jest kilku..

Co Ty na to Michał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i to fajny pomysł (z udostępnieniem bazy) choć... mnie osobiście mierzi takie na siłę powiększanie serwisów, miliony DMOZ-ów, forów, itp.

... ale jeśli udostępnić forum wyłącznie w miejsca, gdzie będzie pasowało tematycznie, to moze nie byłoby to złym pomysłem?

W mojej propozycji miałem na myśli raczej 'mniej interesowne' dorzucenie się do hostingu... A tu wygląda na to, że na forum znowu będzie tłuczona kasa...

To tylko moje zdanie. Raczej na nie, jeśli chodzi o udostępnianie. Ale ja to bym chętnie i podpisy ze stopek wywalił.

Bo marzy mi się bardziej 'profi' charakter forum - tzn. taki, na którym piszą tacy ludzie, którzy nie mają takiego głodu linków, że nawet właśnie tu stopką muszą linka zdobyc...

:>

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie z platnosci nic nie wyjdzie. Ale kazdy uzytkownik forum we wlasnym zakresie moglby klikac wiadomo gdzie i po co.

PS. Odbiegajac od tematu. Reklamy gooogle mi sie dzis nie pojawily na stronach, klikalnosc zerowa:(

A ja nie będe miał sygnaturki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie z platnosci nic nie wyjdzie. Ale kazdy uzytkownik forum we wlasnym zakresie moglby klikac wiadomo gdzie i po co. 

PS. Odbiegajac od tematu. Reklamy gooogle mi sie dzis nie pojawily na stronach, klikalnosc zerowa:(

Strzelam: klikałeś za dużo wiadomo gdzie i po co? :>

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności