Skocz do zawartości

forum się psuje - znowu.


zYm3N

Rekomendowane odpowiedzi

bleh. :>

Jak google Cię jeszcze akceptuje ? Na jego - jej ??!- miejscu dawno wywaliłbym Cię do sandboxa. A jeśli takowy nie istnieje, to bym utworzył :hello:

Chodziło o linki w sigach. Skoro forum jest ładnie spozycjonowane, skoro pracują nad nim dobrzy specjaliści, to dlaczego mielibyśmy nie mieć linków w sigach ? Czy to w jakiś sposób pomoże Michałowi ? ;-)

a co do wpłat: ja jestem chętny, nawet od zaraz 5-10 zł mogę wpłacić w każdej chwili. Oczywiście tylko na konto przekazane mi od Michała :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak google Cię jeszcze akceptuje ? Na jego - jej ??!- miejscu dawno wywaliłbym Cię do sandboxa. A jeśli takowy nie istnieje, to bym utworzył :D

:>

Chodziło o linki w sigach. Skoro forum jest ładnie spozycjonowane, skoro pracują nad nim dobrzy specjaliści, to dlaczego mielibyśmy nie mieć linków w sigach ? Czy to w jakiś sposób pomoże Michałowi ? ;-)

A tak sobie, żeby było bardziej transparentnie :>, takie modne słowo ostatnio ;P

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

można dać link rel="nofollow", ale jestem przeciw usuwaniu linków, bo czasami tak jak np. szy ma fajne narzędzia w podpisie. już chyba ze 3 razy szukałem jego postów, żeby dobić się do "am I in the sandbox?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy zaczal sie atak DDOS na serwer. Dostalem wiadomosc od admina. Radza sobie z tym i tak bardzo dobrze...

Co do oplat za forum to moja odpowiedz jest NIE - forum jest bezplatne i takie zostanie. Hosting bedzie zmieniany i tak, ale to zrobie w swoim zakresie. Jest to jak najbardziej mile, ze z taka inicjatywa wyszliscie :hello: , ale poradze sobie..... (z klikaniem wiadomo gdzie i po co, tez wolalbym aby nie pzesadzano, niech kliki beda naturalne, przez tych co naprawde chca kliknac.:))

Jezeli chodzi o udostepnienie bazy forum, to Szy napisal odpowiedz za mnie, czyli tez NIE.

Jest dla kazdego dostepny RSS pod adresem https://www.forum.optymalizacja.com/rss.php i to powinno wystarczyc.

Co do podpisow to ilosc linkow zostala ograniczona do 3 i bardzo prosze zebyscie sie do tego dostosowali i zeby podpisy byly schludne. Prawdopodobnie wogole zlikwiduje bbcode w podpisach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności