Skocz do zawartości

[Prywata]Ktoś kupował przelot Ryanair`em?


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem znajomemu bilet lotniczy w Ryanair i zapłaciłem kartą, na maila otrzymałem potwierdzenie ale nie wiem czy bilet trzeba odebrac przy odlocie czy przyślą mi do domu.

Angielski mam słaby więc pytam was bo chcę się upewnic aby czasem nie było buby i nigdzie nie poleci :D.

Oto co pisze na początku:

THANK YOU FOR BOOKING WITH RYANAIR

**************************************************************************

Please do not reply to this e-mail.

Passengers are advised to reconfirm their flight times on WWW.RYANAIR.COM

Using the REVIEW function 24 to 72 hours prior to scheduled departure.

**************************************************************************

YOUR CONFIRMATION NUMBER IS: xxxxx

You will need this confirmation number and VALID ACCEPTED FORM

OF PHOTO ID(as detailed below) at check-in to receive your boarding card.

ITINERARY/RECEIPT - All times are local.

PASSENGERS

1. xxxxx ADT

GOING OUT

From Wroclaw(WRO) to London Stansted(STN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za wybor rayanair ... nie odpowiadaj na maila blabla mozes zostawic komentarz na ich stronie w 25-72 godziny po dotarciu do celu. Dalej napisali, ze numer potwierdzenia jest taki a taki i ze musisz miec ze soba dokument ze zdjeciem (aktualny) i raczej nie moze to byc legitymacja szkolna z doswiadczenia wiem, ze najodpowiedniejszy bedzie paszport zeby dostac karte pokladowa dalej gdzie skad do kad bedzie lot itd. same pierdoly :). Nie ma za co :D

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przyślą, przyjeżdżasz na lotnisko, idziesz do odpowiedniego okienka, pokazujesz paszport lub dowód osobisty i wtedy dają ci bilet. Jeśli przy kupnie on-line nie zapłaciłeś za bagaż to cię skasują na lotnisku dodatkowo, ja płaciłam ~40zł.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem swojego czasu na lot z berlina do Londynu w ich liniach to jedyne co musiałem posiadać to numer który dostałem podczas zakupu - pewno też dostałeś go na meila, choć dla pewności zrobiłem jeszcze wydruk.

Na lotnisku podałęm ten numer i dowód a oni wręczli bilet. W ich liniach warto kupować bilety 2-3 msc wcześniej wtedy przelot to kwestia kilku EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc :D

kava zapłaciłem już za bagaż, jakieś 23 zł.

szookpl prawie tak tylko z tych kilku EU cena rośnie 3 krotnie po dodaniu jakiś pierdół, mimo tego i tak atrakcyjna.

Ps. Ryanair kiedyś mówił że chce jeszcze obniży ceny bo na przelotach i tak nie zarabia. Zarabaia na dodatkach typu hotele, car rental itp. Ciekawa polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam sie :D

Ale roznice są:

kupowalem bilet z 2 msc wyprzedzeniem do UK zaplacilem - jakies 1 UE + 40 kilka EU opłat lotniskowych, ubezpieczenia nie kupowałem.

kupowałem bilet ta sama trasa ale w pośpiechu :) zapłaciłem 102 eu jakoś + 40 EU opłat lotniskowych.

więc rożnica była jakieś 400 czy nawet więcej złotych.

Generalnie dla pracujących np w UK kupowanie z wyprzedzeniem to normalka , w sumie za 400 zł mogę sobie przelecieć tam i powrót więc spokojnie co 2 weekend mogą odwiedzać.

W sumie dość tanią alternatywą był autokar - przy zakupie przejazdu w 1 stronę 300 zł, w 2 strony 350 zl - za zmiane kasowali jakieś 10 funtów. Ale autokarem to poprostu masakra.

Ale wracając do tematu - po zakupie zapewne został ci przesłany numer transakcji - możesz zalogować się do ich linii na stronie podając jak pamietem ten numer + numer karty gdybyś chciał zmienić jakieś parametry bądź sprawdzić inne dane.

A co do Cen - nie są jedynymi tanimi liniami. W Pl są już na kilku lotniskach także inne ciekawe oferty. Generalnie jest spory wybór ofert z tanimi przelotami np z Berlina.

Co do bagażu kurka :) nie pamiętam ale nie robiłem opłaty - chyba mała torba mogła iść bez opłaty. Znajomy płacił jakieś 5 funtów lub EU opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam sie :D

Ale roznice są:

kupowalem bilet z 2 msc wyprzedzeniem do UK zaplacilem - jakies 1 UE + 40 kilka EU opłat lotniskowych

Trochę to dziwnie wygląda, sama cena + różne opłaty :)

W sumie dość tanią alternatywą był autokar - przy zakupie przejazdu w 1 stronę 300 zł, w 2 strony 350 zl - za zmiane kasowali jakieś 10 funtów. Ale autokarem to poprostu masakra.

Dokładnie tak, w jedną stronę siedziałem w ciasnych fotelach a spowrotem siedziałem obok jakiegoś wąsa który co przystanek musiał browara wypic.

Ps. Na lotnisku we Wrocku, nie wiem może na innych też są, stoją szklane skrzynie z zarekwirowanymi fantami, wśród nożyczek i obcinaczek do paznokci trafiają się perełki, np. szable lub łomy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ok

wlasnie teraz znowu jakas promocja sie w ryanairze pojawila i postanowilem skorzystac (3 osoby)

https://www.pasazer.com/czytaj.php?lp=2720

czy mozna bilet odebrac kilka dni wczesniej?

nie bulilem za bagaz dodatkowy mam nadzieje zmiescic sie w bagazu podrecznym (wyjazd tylko na 2 dni)

hehe

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności