Skocz do zawartości

google


lukpiotr

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam kilka pytan

1. google zaindeksowało mi nareszcie strone jest w statystykach nisko ale jest, zaindeksowało mi podstrony typu nota prawna ale głównej i tych dla mnie istotnych w wyszukiwarce BRAK. cały czas jest nie aktulany opis gółównej!! co mam zrobic???

2. do dnia wczorajszego linków w wyszukiwarce do mojej strony było ok 12, dzisiaj jest ponad 90 czy grozi mi za to ban ? mam zaprzestac linkowania na jakis czas czy moze tylko zwolnic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. google zaindeksowało mi nareszcie strone jest w statystykach nisko ale jest, zaindeksowało mi podstrony typu nota prawna ale głównej i tych dla mnie istotnych w wyszukiwarce BRAK. cały czas jest nie aktulany opis gółównej!! co mam zrobic???

podaj adres strony..

.... do mojej strony było ok 12, dzisiaj jest ponad 90 czy grozi mi za to ban ?

Za tyle linków to najwyżej filtr grozi, jakbyś dodał 300k linków to może miałbyś szanse mieć bana.

Co rozumiesz poprzez słowa "linków w wyszukiwarce do mojej strony było...", jakiej wyszukiwarce ?

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. google zaindeksowało mi nareszcie strone jest w statystykach nisko ale jest, zaindeksowało mi podstrony typu nota prawna ale głównej i tych dla mnie istotnych w wyszukiwarce BRAK. cały czas jest nie aktulany opis gółównej!! co mam zrobic???

podaj adres strony..

www.aqua-garden.pl

.... do mojej strony było ok 12, dzisiaj jest ponad 90 czy grozi mi za to ban ?
Za tyle linków to najwyżej filtr grozi, jakbyś dodał 300k linków to może miałbyś szanse mieć bana.

Co rozumiesz poprzez słowa "linków w wyszukiwarce do mojej strony było...", jakiej wyszukiwarce ?

google.pl oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google.pl oczywiscie

Rozumiem, że wpisałeś adres swojej strony i mając koło 90 wyników stwierdziełeś, że tyle linków do Ciebie prowadzi.

Spokojnie to nie są linki tylko pokazany jest tekst, do tego część z Twojej strony. I nie przejmuj się tym. Rób dalej swoje...

Co do pierwszego pytania, dlaczego widzisz podstrony to zobacz to https://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...rden.pl&lr= , a w szczególności zwróć uwagę na description "Twoja przegl±darka nie obsługuje ramek......", zobacz jaki masz cache strony głównej ...

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności