Skocz do zawartości

co zrobić z wolną domeną?


slavas

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam wolną domenę, z którą za bardzo nie mam pomysłu co zrobić. hosting do niej mogę mieć.

zastanawiałem się nad katalogiem stron. czy warto inwestować w coś takiego, choćby po to, żeby

może mieć w przyszłości zaplecze do pozycjonowania innych stron? zawsze oczywiście można

zupełnie nic nie robić i poczekać aż wygaśnie:), ale może katalog stron jest jednak dobrym rozwiązaniem?

jeśli tak, to czy moglibyście polecić jakieś fajne oprogramowanie oprócz qlweb

(fajne w znaczeniu user friendly + ładny layout, albo które łatwo zmodyfikować),

najlepiej oczywiście takie z ustawianym linkiem zwrotnym do mojej strony?

i jeszcze słówko o katalogach SEO. jakie są kryteria, żeby katalog łapał się na coś takiego

i czy każdy może sobie go utworzyć? + poproszę o informacje o jakimś oprogramowaniu

do tworzenia katalogu stron SEO.

pozdrawiam i z góry dzięki za info

slavas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko w Erze...

ja bym zaczął od czytania forum na Twoim miejscu,

dzięki za radę, czytałem oczywiście już forum. ale postów jest dużo, trochę ciężko

przez wszystkie się "przekopać". czy mógłbym przynajmniej prosić o słowa kluczowe,

a najlepiej frazy jakich szukać, to skorzystam z wyszukiwarki i być może znajdę

na forum to co mnie chciałbym wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności