Skocz do zawartości

TVN24.pl - klapa ?


SiMooN

Rekomendowane odpowiedzi

Przed momentem nastapilo uruchomienie nowego serwisu informacyjnego TVN24.pl. Oprocz tego widac, ze pozmienial sie takze sam tvn24 - poprawione studio, wyswietlanie paska oraz inne, drobne korekty.

Ale... przygladajac sie TVN24.pl, smialo mozna stwierdzic, ze wyglada jakby byl tworzony 5-6 lat temu. Wyglada gorzej niz sam staroswiecki onet. Zrodlo zreszta tez "bardzo czytelne". Zawiodlem sie. Oczekiwalem naprawde czegos na te czasy - po profesjonalizmie tvn24 tego oczekiwalem. Niestety, w dalszym ciagu pozostane przy Gazeta.pl oraz WP.

Przy okazji debiutu tvn24.pl trwa konferencja nt. "Pakietu Kluski" i ulatwien w sprawie zakladania i prowadzenia dzialalnosci gospodarczej. Tutaj tez sie zawiodlem. W sumie tez bez zadnych przelomowych udogodnien - oprocz skrocena czasu kontroli oraz jednego kwitka do wypelnienia. Czy to tak ciezko wziac sprawdzone przyklady z Anglii i innych cywilizowanych krajow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graficznie może nie jest najlepszy ale nie o to chodzi. Ważne, że estetyczny i są ciekawe informacje.

Właśnie testuje ich pasek z wiadomościami :)

Z paskiem tez cos nie tak. W kolko chce sie aktualizowac - z wersji aktualnej do najnowszej (tej ktora instalowalismy przed chwila). I tak bez konca wyskakuje monit o aktualizacji. Mozna go pominac, ale nie o to chodzi. Czyzby zle rozpoznawal wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak bez konca wyskakuje monit o aktualizacji.

U mnie nie ma czegoś takiego. Działa ładnie tylko nie wiem czy będą komunikaty wyskakiwać tak jak np w tlenie.

Poza tym to dopiero początki strony pewnie niebawem będą wprowadzone zmiany :) Szkoda, że zmienili wystrój wnętrza w TV tamto lepiej mi się podobało

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tego co zauważyłem to grafiki na tej stronie (oprócz zdjęć) nie ma za wiele, ale to akurat na plus; nigdy nie przepadałem za 'oczojebnymi' stronami - content is the king :)

Nie chodzi o oczojebne grafiki, tylko jakosc ich wykonania, przyklad:

https://www.tvn24.pl/_d/lay/napisy/ng_info.gif - czy tak ciezko tak bardziej precyzyjny antialias albo (co wazniejsze) ladniejsza czcionke ?

https://www.tvn24.pl/_d/midi_player/ng_ser_inf.jpg

CSS zdecydowanie na minus. Jedyne co mi sie podoba, to uklad stopki.

Pomijam juz to, ze na zywo w studiu prezentacja nie wyszla, bo sie strona nie ladowala - wtedy szybko zmiana tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest dosć kiepsko, ale nie o to chodzi i tak większość ich userów jest przyzwyczajona do 'piękna' onetu itd :)

Poza tym nie rozumiem, czemu te wszystkie fora na tych wszystkich portalach są takie niewygodne, ja osobiście nie potrafie z nich korzystać z przyjemnością i wygodą. No ale mi się podoba, dużo informacji i o to chodzi.

-- Tuning - miniaturowych aut czyli Manga Cars ;)

-- sfah - a to moje...

-- skate punk - melodic punk, fast punk i deskorolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował z was ktoś pasek na pulpit ? Piszą na stronie:

Za każdym razem, gdy serwis jest aktualizowany, na ekranie komputera pojawia się dyskretne okno z tytułem najnowszej wiadomości i odpowiednim linkiem.

Działa mi ten pasek od 2 godzin w sys tray'u cały czas i jeszcze żadne okno mi się z nowymi informacjami nie pojawiło.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tak ciezko wziac sprawdzone przyklady z Anglii i innych cywilizowanych krajow ?

To się nie da. A z czego będzie żyć banda urzędasów? Chcesz ich na zieloną trawkę posłąć?

Pamiętam kiedyś zakładałem firmę i żeby ciut przyśpieszyć szeptem powołałem się na siostrzeńca, który akurat wiceprezydentem był. Babsko tak na mnie naskoczyło, że prze z pierwsze minuty nie mogłem wyjść z szoku....

No ale później tak dałem popalić.... Eh co za kraj... Normalnie się nie da.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV na żywo: TVN24 można odbierać tylko przy spełnieniu powyższych wymagań!

Usługa nie jest dostępna dla systemu operacyjnego Windows Vista i programu Windows Media Player 11

To oni se jaja chyba robią... I jeszcze 30PLN / miesiecznie każą sobie płacić... A kablówka 52,50 w UPC w pełnej opcji... Smiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności