Skocz do zawartości

[Witryna mi spadła w wynikach] odwieczne pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, pitreq_ napisał(a):

ktora poleciala na domene

przekierowania 3xx przenosza kary - wiec to kwestia za co poleciała.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, okazwłoka napisał(a):

No pięknie wycięło AI, trzeba przyznać, że Google wykonało kawał roboty.

Sry, ale bredzisz, strony zostały wycięte losowo, kilka ze stron, które mam z AI nawet nie kichnęły po zmianach. Jestem w stanie pokazać również wiele stron konkurencji pisanych przez AI, które mają się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tomato99 napisał(a):

Sry, ale bredzisz

w polskim języku nie tknięte ... po angielsku jest gruba wycinka :) aczkolwiekt o zalezy od Authority

 

 

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zgred napisał(a):

w polskim języku nie tknięte ... po angielsku jest gruba wycinka :) aczkolwiekt o zalezy od Authority

 

 

Właśnie to jest najgorsze, miały być promowane strony z "pomocnymi" treściami a są promowane ściany tekstu, tylko dlatego, że Authority jest wyższe. Ja siedzę i weryfikuje treści, sprawdzam komentarze na różnych stronach aby mieć pewność, że odpowiem w art. na wszelkie wątpliwości, pokazuje krok po kroku jak coś robić, podaje źródła a w zamian dostaje zarżnięcie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam strony robione AI w języku polskim. Niektóre oberwały, niektóre nie. Więc nie jest tak że nie pl. Losowo też nie, raczej nieudacznie.

 

Walka z głupim contentem jest, ale zobaczymy kto będzie sprytniejszy.

 

Mnie martwi to, że nawet dobry przydatny content potrafi być w google uznany za spam. Bo teoretycznie sprawa rozbija się nie o to czym jest wygenerowany tekst, lecz czy jest on przydatny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, okazwłoka napisał(a):

robione AI w języku polskim

ja tez np inclick.pl - w połowie, long tail wisi jako tako, nawet leady są :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google ostatnią aktualizacją wyciął połowę internetu ze swoich wyników wyszukiwania. Z tego co można zaobserwować, to ogromna ilość witryn na całym świecie oberwało i to boleśnie, bo ruch potrafi spaść do zera totalnego. Ciekawa sytuacja z tym Googlem. Ale dobrze, jak ludzie i zwykli użytkownicy przestaną wyszukiwać to co chcą i będzie im serwowany śmietnik tak jak jest obecnie, to może w końcu zmieni się faworyt na rynku jeśli chodzi o wyszukiwanie stron www. Dobrze by to dla rynku wyszukiwarek zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli unikalnego kontentu to mają... problem w tym ze teksty z gpt są nieraz lepszej jakości niż w dużych portalach typu onet czy gazeta;) Jak zwykle wytną małych... a w wynikach zostaną wyniki wyszukiwarek duzych serwisow:) A prawda taka ze gpt duza czesc ruchu im zabrał:) I bedzie zabieral jeszcze wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak oni rozpoznają te teksty pisane z AI. Bo jak w ten sam sposób co te narzędzia dostępne w sieci za darmo czy też te płatne to jest to tragedia. Te dostępne narzędzia w internecie do rozpoznawania tekstów to totalna porażka. Jedynie jako człowiek, czytając i analizując, można jako tako wychwycić teksty z AI, co dopiero jakiś algorytm, który został napisany przez człowieka. GPT będzie zabierał im ruch, a tylko czekać jak pojawią się narzędzia do sztucznej inteligencji, które będą wyszukiwać strony po wpisaniu fraz kluczowych, to wtedy wyszukiwarki pójdą w kąt przynajmniej częściowo. Póki co to po aktualizacji algorytmów mamy w wynikach ogromny śmietnik i dostrzegają to nawet zwykli ludzie, którzy nie mają styczności z seo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google ma nieskończoną ilość danych ;) jeżeli w ostatnich latach, w danym języku, używano pewnych przymiotników średnio x razy, a nagle pojawia się ich 10 razy więcej bo AI sobie ubzdurało używanie tego przymiotnika, to google to widzi.

 

Tak samo jak systemy antyplagiatowe na uczelniach - odkąd chat gpt stał się sławny, na uczelniach notuje się wzrost różnych przymiotników polskich, lub zwrotów, których wcześniej studenci nie znali, a to dziwne :D

Edytowane przez ravau
ort
  • Like 1

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2024 o 21:30, MichaelDicson napisał(a):

Mnie ciekawi jak oni rozpoznają te teksty pisane z AI.

 

Nie rozpoznają

 

W dniu 6.05.2024 o 09:09, ravau napisał(a):

Google ma nieskończoną ilość danych

 

Dane są mierzalne bo w przeciwnym razie nieskończone byłoby zapotrzebowanie na energię do zasilenia DC. :) 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności