Skocz do zawartości

www.gambling-affiliation.com


jarcow

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzę serwis bukmacherski i otrzymałem niedawno propozycje współpracy z www.gambling-affiliation.com. Czy ktoś już może miał do czynienia z tą firmą? Zastanawiam się też czy są podobne firmy, które skupiają ofertę kilku bukmacherów w jednym programie partnerskim?

Chciałbym złożyć Państwu propozycję promowania marki Unibet.com na bazie najlepszego programu partnerskiego CPA na polskim rynku.

Gambling Affiliation jest pierwszą niezależną platformą afiliacyjną na rynku europejskim, zajmującą się pozyskiwaniem najlepszych programów partnerskich w zakresie kasyn, pokera i bukmacherów sportowych, a także oficjalnym partnerem Unibet.com. Zapraszamy państwa do współpracy w promowaniu produktów dostępnych na polskim rynku. Wraz z upływem czasu, dostępnych będzie więcej firm. Na początku proponujemy promocję zakładów sportowych, oferowanych przez Unibet.com na zasadzie programu partnerskiego. Oto jego warunki:

1-10 graczy pozyskanych w miesiącu, prowizja 50 Euro za każdego z nich

11-20 graczy, prowizja 55 Euro

21-30 graczy, prowizja 60 Euro ;

31 i więcej graczy, prowizja 65 Euro

Oznacza to, że stawka za każdego pozyskanego gracza uzależniona jest od ilości graczy pozyskanych w danym miesiącu. Jeśli pozyskają państwo 10 graczy, za każdego zapłacimy 50 Euro, ale jeśli pozyskają państwo 31 graczy, za każdego zapłacimy 65 Euro. Żeby otrzymać prowizję, gracz musi wpłacić minimum 15 Euro/20 USD/60 pln. Należy jednak zaznaczyć, że dla większości metod dokonania depozytu w Unibet.com, tak właśnie ustawione są progi minimalnego depozytu jaki można dokonać. W dodatku promowany jest bonus 100pln.

F.A.Q.:

Czy przystąpienie do programu jest bezpłatne?

Oczywiście!

Jak definiujecie nowego gracza?

To każdy nowy klient, który dokona wymaganego depozytu u naszych partnerów.

Ile mogę zarobić?

To zależy od tego ilu graczy jesteś w stanie pozyskać dla naszych partnerów. Nasi najlepsi Webmasterzy, zarabiają ponad 10.000 Euro miesięcznie!

W jaki sposób mogę śledzić moje wyniki?

Swoje wyniki możesz śledzić sprawdzając raporty po zalogowaniu się.

Jak można przystąpić do programu?

Wystarczy wejść na poniższy adres i wypełnić formularz zgłoszeniowy:

https://www.gambling-affiliation.com/pl/editeurs_adhesion.htm

(Proszę koniecznie zapisać się z powyższego "polskiego" linku, w przeciwnym razie proces weryfikacji Państwa zgłoszenia, może się wydłużyć). Polska wersja językowa strony pojawi się wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Żeby otrzymać prowizję, gracz musi wpłacić minimum 15 Euro/20 USD/60 pln.

Jak im się to opłaca :)?

Przykładowa kalkulacja ;P

Mam 100 znajomych którzy zakładają konta z mojego refa. Funduje im wpisowe czyli 1500 Euro a otrzymuje za nich z PP 6500 Euro :) [czyli jestem 5000 Euro do przodu]?

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 100 znajomych którzy zakładają konta z mojego refa. Funduje im wpisowe czyli 1500 Euro a otrzymuje za nich z PP 6500 Euro :) [czyli jestem 5000 Euro do przodu]?

Jeśli chodzi o partnera BAH, o którym wspominasz i który jest dostępny w tym programie, to jest tak dokładnie, jak piszesz. Jeśli masz znajomych z całej Polski, to możesz tak pokombinować, jeśli będą z jednej miejscowości, to wyczają Cię z pewnością. Ponadto w GA jest zaznaczone:

Uwaga! Surowo zabrania się dzielenia prowizją dla tej kampanii poprzez oferowanie jakiegokolwiek zwrotu części lub całości środków pieniężnych potencjalnym klientom.
Wiec robiąc tak, łamiesz regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mało bukmacherów w ofercie, ale w przyszłości, kto wie...

P.S.

jarcow - pewnie nie pamiętasz, ale wykonywałem dla Ciebie kiedyś zlecenie, jeszcze jak forum było pod nazwą UTD.pl. W każdym razie miło Cie znowu spotkać :)

jeremanu - też się znamy. Forum zarabiam.com :D Sami znajomi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

jarcow - pewnie nie pamiętasz, ale wykonywałem dla Ciebie kiedyś zlecenie, jeszcze jak forum było pod nazwą UTD.pl. W każdym razie miło Cie znowu spotkać :D

Oczywiście, że pamiętam :)

Jak dla mnie mało bukmacherów w ofercie, ale w przyszłości, kto wie...

Pięciu polskojęzycznych bukmacherów plus poker i kasyna, to wcale nie mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział o tym parę miesięcy temu, pewnie bym się skusił. Teraz już nie chce mi się przebudowywać strony.

Ale sam pomysł interesujący, szybciej można uzyskać minimum, co na początku np. dla mnie będzie kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności