Skocz do zawartości

Czy w czasach AI google ma jeszcze sens?


callisto

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zgred napisał(a):

I dyskusja zeszła na psy ...

 

odstąpi. bywam swiadkiem i biegłym adhoc. da się "nie składać" zeznań jako świadek.

Odpowiadam tylko. Nie odstąpi poza wyjątkami wyszczególnionymi w ustawie. Świadek może też ewentualnie uchylić się od odpowiedzi na jakieś pytanie jeśli narażałoby go na odpowiedzialność karną ... Nie da się nie składać zeznań będąc powołanym.

Edytowane przez frajer

W wysportowanym ciele zdrowy duch - https://ripper.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, frajer napisał(a):

Nie odstąpi poza wyjątkami wyszczególnionymi w ustawie

Napisałem "da się nie składać zeznań jako świadek" - czy ja napisałem, że mogę nie przyjechać? czy ja napisałem, że moge napisać iż odmawiam składania zeznań? Jest obowiązek stawiennictwa. Warto czytać ze zrozumieniem.

6 minut temu, frajer napisał(a):

ie da się nie składać zeznań będąc powołanym

No przecież o tym napisałem ... 

 

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zgred napisał(a):

Napisałem "da się nie składać zeznań jako świadek" - czy ja napisałem, że mogę nie przyjechać? czy ja napisałem, że moge napisać iż odmawiam składania zeznań? Jest obowiązek stawiennictwa. Warto czytać ze zrozumieniem.

No przecież o tym napisałem ... 

 

To co znaczy "da się nie składać zeznań" bo dalej nie rozumiem. Nie jesteśmy krewnymi, widziałeś zdarzenie na moją szkodę - przestępstwo, ja o tym wiem, że widziałeś, znam Twoje personalia choć załóżmy że się nie lubimy jako sąsiedzi, powołuję Cię na świadka a Ty masz się stawić i zeznać co widziałeś. Twoje "da się nie składać zeznań" brzmi jak tajemniczy myk który każdy świadek może zastosować aby nie zeznawać gdy stanie przy barierce na sali sądowej. Tymczasem nieliczne wyjątki dają takie prawo: pokrewieństwo, narażenie się na odpowiedzialność karną...

  • Confused 1

W wysportowanym ciele zdrowy duch - https://ripper.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, frajer napisał(a):

Tymczasem


Tymczasem wydaje się że pomyliłeś fora. To forum jest o seo a temat o wpływie ai na wyniki wyszukiwania. 
Ty zatem prowadzisz dyskusje prawne. Idź gdzieś na forum prawne lub do jakiejś kancelarii tam ci wyjaśnią twój problem.

Co do AI to jest to ułomnym soft tak jak i ludzie są ułomni. Jeśli sztuczna inteligencja przestanie być sztuczną wówczas będziemy mieli zdecydowanie gorsze problemy.

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SzlafRock napisał(a):


Tymczasem...

Tymczasem mógłbyś przeczytać, że poza zilustrowaniem na przykładzie prawnym niedoskonałości czatów ai kolejne moje wpisy w tymże prawnym temacie są jedynie odpowiedziami Użytkownikom którzy tenże wątek prawny podejmują. 

W wysportowanym ciele zdrowy duch - https://ripper.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, frajer napisał(a):

Tymczasem mógłbyś przeczytać,

REGULAMIN FORUM, którego nagminnie łamiesz 😡

--- Chyba nie ma aktualnie moderatora bo powinieneś już dawno dostać BANA ----

  • Haha 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, frajer napisał(a):

Tymczasem mógłbyś przeczytać, że poza zilustrowaniem na przykładzie prawnym niedoskonałości czatów ai

 

Ty nie rozumiesz lub nie chcesz zrozumieć. Tu koledzy już ci pisali, że być może zadajesz złe pytanie dla chataGPT. Podobnie jest z wyszukiwarkami. Można osiągnąć wiele ale trzeba zadawać konkretne pytania.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mion napisał(a):

moderatora

ja z reguły nie rozdaję ale mogę ;)

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności