Skocz do zawartości

nieetyczne pozycjonowanie :)))


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

może i CBA .. ale tak czy inaczej za wszystkim stoi "UKŁAD" , znowu offtop sorki :tancze: , słucha kto kiedy radia M.. :) , jak sie nie modlą to naprawdę idzie się pośmiać .. raz udało mi się załapać na wykład .. o kontrataku na Polskę cyt. „ neo liberalnych postkomunistów „.. jak tego słuchałem to myślałem że do tygodnia nastąpi koniec świata .. i poleciałem dać na tace .. wiecie tak na wszelki wypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady mają parę osób które umie chodzić po sieci i się trochę zna. Adek pewnie mógłby się bardziej autorytatywnie wypowiedzieć :blum:

Kuba bez takich insynuacji prosze ;) Jeszcze pomyslą wszyscy że wspólpracuje z Jaśnie Nam Panującymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek to ja przepraszam widać zostałem źle zrozumiany tak jak nasz prezydent jak coś powie :hello:

Miało być że masz wiedzę na temat działania tej instytucji z "minionych epok" przed PiS. nie sugerować się bardzo minionymi, typu SB UB itp :)

Co do PiO, na szczęście PiO nie jest hostowane w Polsce czy, Europie więc zamknięcie nie będzie takie proste. Mam nadzieje przynajmniej.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności