Skocz do zawartości

Shutdown Day


maxxandmore

Dzień bez komputera: 24 marca 2007  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dasz radę?

    • Dam radę
      3
    • Nie dam rady
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Shutdown Day

W sobotę, 24 marca, internauci z całego świata mają dobrowolnie wyłączyć komputer na 24 godziny i spędzić czas na innych czynnościach. Żadnego sprawdzania poczty, pogaduszek za pośrednictwem komunikatora, sprawdzania pozycji w w SERPach, dodawania nowych linków, patrzenia ile US$ z AdSense itd.

Wytrzymacie cały dzień? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymamy tylko poco?

założę się, że staty nie bedą różniły się od innych sobót (najsłabszego dnia tygodnia), a jak nie poprawi się pogoda mogą być ciut wyższe.

Okrutny Bezsens organizowania "dnia bez ..." sprzyja tylko pielęgnacji nałogów.

Swjoe dni bez komputera przewiduję (jak się uda wyjechać) na "weekend majowy" 3-5 i ze dwa tygodnie w wakacje :) - praktyczniej, wygodniej i z sensem ;).

Gołosu w ankiecie oczywiście nie zabieram bo pytanie jest nieuczciwe postawione. Coś jak w stylu "Czy czesto bijesz swoją żonę/dziewczynę" i odpowiedzi "tak/nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam po co siebie sprawdzać... Akcja bez większego sensu. Wytrzymał bym nawet miesiąc. Tylko nie wiem czy mój portfel by wytrzymał bez dopływu gotówki którą w 90% otrzymuję z internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja faktycznie nie ma sensu. Każdy robi to co chce i kiedy chce.

Żadna strona nie ma prawa do dysponowania naszą wolną wolą.

Powodem napisania tego postu przeze mnie z pewnością jest fakt że ostatnio za dużo czasu poświęcam pracy, często w dni wolne. Takie życie, z drugiej strony SEO/SEM jest naprawdę fajnym zajęciem, nie wiem jak jest u Was ale ja jak chociażby jakieś testy robię żeby potem pomysł w pracy wykorzystać to nie patrzę na zegarek.

Po prostu działam. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności