Skocz do zawartości

Strona z linkami


Gremlin18

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadło mi takie i coś do głowy czy google nie mógł by mnie za to ukarać

Strzworzył bym strone z 50 podstronami z unikalna treścią podlinkował i tam dawał linki gdzieś około 20 linków na strone prowadzące do podstron z linkiem z linkujpro czy google by mnei nie ukarało za to że na jednej domenie jest 1000 linków do stron które każda z nich posiada do jednej mojej.

cos w tym stylu https://maxiware.podstrona.pl/p-1372.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem, czemu mialby ktokolwiek kogokolwiek karac za tworzenie w miare naturalnych stron z linkami. przeciez na tym chyba polega Internet, ze sa w nim strony linkujace do innych, nieprawdaz?

Jak to jest w miarę naturalna stworzona strona to ja mam chyba inne pojęcie naturalnej strony ;)

To jest zwykły śmietnik do tego zrobiony nie umiejętnie. Chyba nawet najgłupszy robot sie skapnie że Homer ma nie wiele wspólnego z Bajmem :rofl: Już nie mówiąc u duplikacie treści.

Czy za takie praktyki kara google, nie wiem (za duplikat napewno), może twój śmietnik był wyżej w serpach niż czyjaś strona i ktoś znalazł coś na co cię podkablował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadło mi takie i coś do głowy czy google nie mógł by mnie za to ukarać

Strzworzył bym strone z 50 podstronami z unikalna treścią podlinkował i tam dawał linki gdzieś około 20 linków na strone prowadzące do podstron z linkiem z linkujpro czy google by mnei nie ukarało za to że na jednej domenie jest 1000 linków do stron które każda z nich posiada do jednej mojej

Kropka, przecinek, wielokropek, nawias...no prosze, tak niewiele potrzeba, a zdanie bedzie gotowe!!! Uczyles sie tworzenia zdan w jezyku polskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności