Skocz do zawartości

Router D-link + eMule


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest tego rodzaju... mam router D-link DI-824VUP+, ale to jest srednio wazne bo wszystkie maja dosc podobna konfiguracje i chcialbym uzyskac tak zwane HighID na eMule, gdyz bez tego sciaganie jest dosc utrudnione (mam na mysli z LowID). Staje na glowie juz od 2 godzin, zeby sobie te porty odblokowac na tym routerze niby wszystko powinno grac i smigac, ale jednak jest zonk ... znalazlem kilka opisow jak to mozna zrobic na powiedzmy DI-524 (https://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Dlink/DI-524/eMule.htm), ale nic nie dziala w tym przypadku sa jakies konflikty... zglupialem nie wiem juz jak na tym routerze przekierowac mam porty ... czy ktos uzywa routerow d-linka i moze mi to wytlumaczyc? bede wdzieczny ...

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ustaw stałe IP na swoim komputerze np. 192.168.0.100

2. sprawdz jakich portów uzywa eMule na zakładce "połączenie - porty " - domyślnie: TCP 4662 UDP 4672

3. zaznacz ptaszkiem "otwórz te porty w firewall'u WinXP"

4. zaloguj się do twojego routera

5. na zakładce "Advanced / Zaawansowane" -> "Virtual server / serwery wirtualne" dodaj wpisy:

x Enabled Disabled

Name emule tcp 4662

Private IP 192.168.0.100

Protocol Type TCP

Private Port 4662

Public Port 4662

Schedule Always

x Enabled Disabled

Name emule udp 4672

Private IP 192.168.0.100

Protocol Type UDP

Private Port 4672

Public Port 4672

Schedule Always

6. zatwierdz zmiany

7. restart komputera i powinno być ok

Host4PL.com - Solidny hosting w rozsądnej cenie.

Nasza specjalna oferta dla czytelników forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie chcialem zeby ktos mi to przetlumaczyl b akurat z czytaniem j. angielskiego nie mam problemu, ale wg. tego co piszesz... ustawiam sobie w dokladnie tki sposob i sa konflkty ... to pol biedy gdybym wiedzial co one dokladnie oznaczaja to bym sam rozwiazal problem, ale niestety nie mam kolorowego pojecia... "Port range of Special Application Rule 8 conflicts with Virtual Server Rule 15!" badz tu madry ...

Znalazlem cos, ale po niemieckiemu, a tym jezykiem akurat nie sprecham :)https://forum.emule-project.net/lofiversion...php/t54630.html

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie gdzie, ale nie mowi jak i sie ni pokrywaly bo juz zrobilem to ale ten router jest powalony bo najpierw trzeba utworzyc taka zaleznosc potem ja uruchomic, a jeszcze dalej trzeba ustawic zakres dzialania. Kompletny bezsens kupilem dzis inny router linksys-a naotwartym oprogramowaniu zasadniczo powinno to polepszyc dzialanie mojej sieci.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności