Skocz do zawartości

Aktualizacja title i descryption kategorii w serwisie. Co dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

Pozmieniałem i uzupełniłem title i descryption kategorii w serwisie. Stare (ale kiepskie) są już w indeksie. 

 

Jak szybko zostaną zaktualizowane dane w Google - tytuły stron i opisy po zmianie? Czy można przyspieszyć zaindeksowanie tych zmian? Jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak przyspieszysz (np speed-links.net) to i tak moga wypaść lub nawet nie zmienić się. Przy dużych serwisach opóźnienia w aktualizacji meta moga sięgac 3-6 miesiecy (tak jak to ma miejsce z indeksacją).

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zgred napisał:

Nawet jak przyspieszysz (np speed-links.net) to i tak moga wypaść lub nawet nie zmienić się. Przy dużych serwisach opóźnienia w aktualizacji meta moga sięgac 3-6 miesiecy (tak jak to ma miejsce z indeksacją).

Co masz na myśli pisząc duże serwisy? W przypadku mniejszych stron może to trwać nieco mniej czasu?

Agencja marketingowa Getpromo - pozycjonowanie, budowanie stron internetowych, SEO/SEM, Facebook i Google Ads, narzędzia z rodziny Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Getpromo napisał:

nieco mniej czasu?

Niestety tyle samo. Mamy kilka serwisów gdzie indeksacja jest z kwietnia ... a mamy lipiec! I są to np kance. Nawet na zgred.pl ostatnia indeksacja jest z lutego :D Na ogromnych ecommersach moze to być jeszcze 2022 rok ... na indeksacje ma wpływ zarowno popularnosć, linki wewnetrzne, architektura, linki zewnętrzne, crawl budget i tak dalej...

 

poza tym Google może zrobić psikusa i wywalić strony z indeksu całkowicie (własnie z tym walczymy na jednej małej stronie z ok 150 podstronami).

 

Anyway - indekser Ci podałem. Testuj :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, zgred napisał:

Anyway - indekser Ci podałem. Testuj

Właśnie widziałem – dziękuję! 

Agencja marketingowa Getpromo - pozycjonowanie, budowanie stron internetowych, SEO/SEM, Facebook i Google Ads, narzędzia z rodziny Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności