Skocz do zawartości

[WYKONAM] Duże ilości tekstów lub opisy pod frazy/pod dany temat. Niska cena i FVAT!


uportal

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

chętnie podejmę się wszelkich realizacji pisanych. Teksty realizuję z najwyższą starannością, zawsze dbając o terminy swoich klientów, dostarczając w pełni unikalne teksty. Skutkiem tego, działam od wielu lat w branży, mając przy sobie grono stałych i zadowolonych klientów. Zajmuję się realizacją tekstów pod blogi, strony internetowe, sklepy internetowe, czy też takie, które uwzględniają potrzeby SEO.

 

Jeśli chodzi o tematy, dopasowuję się do klientów. Nie marudzę i zawsze staram się wykonać teksty jak najlepiej, przeglądając w sieci informacje na dany temat i przepisując je własnymi słowami podczas realizacji. Jeśli tylko mogę, realizuję teksty z dnia na dzień. W miarę możliwości piszę też w weekendy.

 

U mnie zamówią Państwo następujące teksty:


Teksty na stronę internetową
Teksty do sklepu internetowego
Teksty SEO
Opisy produktów
Opisy kategorii
Artykuły
Artykuły specjalistyczne
Artykuł eksperckie
Teksty preclowe
Teksty sprzedażowe
Teksty do reklamy

 

W razie zainteresowania ofertą, zapraszam do kontaktu.

Po szczegóły zapraszam pod adres e-mail: conmas@10g.pl

 

Na wszystkie usługi wystawiam fakturę VAT 23%

 

Kontakt i dane firmy:
Content Masters
Wróbla 68/9
20-719 Lublin
NIP: 7123185561


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności