Skocz do zawartości

Fart czy głupie szczęście :)


TomaszB

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak.

Słabo się znam na komputerach(no może troszkę ;) ) . Nieraz ktoś prosił mnie o radę aby mu coś tam z kompem zrobić no i robiłem.Wpadłem na pomysł aby założyć stronkę o tej tematyce (porady i takie tam duperelki ,na html się nie znam ale jest Front Page , ponoć nie ma nic gorszego :hmmm: ) Nazwałem ją szumnie "Pogotowie Komputerowe Bydgoszcz" . Co jest ciekawe ludzie zaczęli dzwonić i pytać itp. :hello: Wpisując w google "Pogotowie Komputerowe Bydgoszcz " pojawiam się na 5tym miejscu ;) , jakimś cudem sklasyfikowało mnie tak wysoko, dodam iż posiadam e-mail w Gmailu i są tam opcje dla stron WWW(trochę tam pogmerałem ). Teraz mam problem bo strona jest trochę niechlujna i jak coś może pozmieniam to mogę wypaść (a szkoda ;) ) , Może jakieś rady ? .Pozycjonowanie to bardzo cienka lina , a ja na tej linie jestem za gruby ;)

Link www.stopwirusom.za.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo się znasz na kompach i oferujesz pogotowie komputerowe... Hmmm nie chciał bym być operowany przez pielegniarke :)

No ale jak już nie raz mówiłem Polska to kraj fachowców ;P

Na proste frazy można być pierwszym bez najmniejszego wkładu w pozycjonowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos frazy, kiedyś z ciekawosci sprawdzałem domeny PogotowieKomputerowe, Pogotowie-Komputerowe, wszystko mnie sie wydaje było zajęte. dziś wolne są pogotowie-komputerowe.org pogotowie-komputerowe.biz. a to cud. Ale tu własnie chyba wypadek, że regionalną domenkę bardzej się opłaca kupić niż taką pogotowie-komputerowe.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, żadna fraza. Kiedyś w 2 tygodnie wbiłem stronę syna do top 3 na 'naprawa komputerów'. Lokalnie to juz w ogóle żadnej konkurencji. No i zostało już tak na amen. Dalej już nie ma sensu walczyć. No. 3 wystarczy aż nadto, szkoda czasu na poz.1

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiło 22 ludzi w marcu

Tylko i wyłącznie z tej frazy, tak? Bo ja nie pytałam o to ile osób odwiedziło stronę tylko ile weszło właśnie z omawianej frazy Pogotowie Komputerowe Bydgoszcz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiło 22 ludzi w marcu

Tylko i wyłącznie z tej frazy, tak? Bo ja nie pytałam o to ile osób odwiedziło stronę tylko ile weszło właśnie z omawianej frazy Pogotowie Komputerowe Bydgoszcz ;-)

Trudno powiedzieć,raczej z podanej frazy,większość pytanych odpowiadała że (Google) niestety nie pytałem co wpisywali w wyszukiwarkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności