Skocz do zawartości

szook.tv


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie - po zakończeniu radyjka zmienieniam lay i sposób prezentowania wyników.

Co do site: wycięli w pień nie tylko site ale i PR poleciał do zera wróciło mi dopiero jakieś 2 tyg temu.

A to z powodu głupiego błede w sitemap ;) - mam przekierowanie z bez www na www a w sitempas ustawiłem że ma traktować strony jako http//domena,pl ;) nie zauwazylem pomyłki i po krótkim czasie wymiotlo.

Ale generalnie zastanowie się przy okazji zmiany czy pozostanie to jako indeksiarka czy katalog z opcjami robotów - czyli 404 analiza whois itp sam wiesz zapewne ile zasobów należy mieć aby sprawnie reindeksować dokumenty.

Narazie sprzęt do zaindeksowania sensownie internetu to zbyt dużo jak dla mnie - a indeksować tylko strony główne to dość małe dotarcie. Oczywiście używam tego na innych domenach gdzie nadal doskonale się sprawdza.

Ale o poprawkach będę myślał za jakieś 4 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
wystarczylo by pomieszczeni z zamykanymi drzwiami.
loki: takze nie powiedzialem nigdzie tak jak przytoczyles w cytacie wiec jak masz cos cytowac to przynajmniej zrob to dokladnie.

Tak masz rację przytoczyłem nie precyzyjnie. Chciałem tylko zwrócić uwagę na słowo wystarczy jakby stworzenie takiego pomieszczenia było by łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szookpl: pieprzysz glupoty w tym momencie ...

Saint, tyle niezdrowych emocji z powodu durnego mikrofonu ;-) Istotne jest kto, na jaki temat, w jaki sposób i do kogo przemówi, a to się dopiero okaże, więc odpuść Szookowi i pozwól mu spokojnie budować medialne imperium.

Dobrze wysylam go na praktyke do Torunia ;) Ojciec Dyrektor napewo sie ucieszy ;).

loki: ciekawy jestem jakie masz doswiadcvzenie w tej materii, ze sie tak wypowiadasz.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAINT ja nie mogę jednego zrozumieć - zadajesz zapytanie do Lolki jakie ma doświadczenie w temacie że się wypowiada.

Więc jak możesz powiedz o własnym.

Ile lat w radyjku ? jakim - chyba że to takie tajne.

Nie podoba ci się ten mikrofon trudno - kupuje to co mi się podoba i co uznaje za słuszne.

Mnie do Ojca Dyrektora - hm nie widze takiej konieczności. A skoro uważam że robie coś źle - to zrób to poprostu lepiej i tyle. Ciesze się że zawsze Ty kupujesz wszystko z górnej półki - mi starczy taki za 400 i też się z niego ciesze..

Więc zadając pytanie kto ma jakie doświadczenie - opowiedz o swoim.

Bo zadałem ci pytanie czy MIKROFON PRÓŻNIOWY to masz na myśli pojemnościowy ?

Ogólnie nie rozumiem sensu dyskusji - po co masz sie martwic o moj chleb ? ja sobie radze bez tego i z tymi 404.

Czy ja umieściłem stronę w dziale do oceny ? badz wychwalalem jaki moj mikrofon jest najlepszy ? nie.

Zamiast komentować i szukać dziury w cały zrób poprostu lepiej.

Nie sztuka jest gadać ! co kto ma źle tylko sztuką jest zrobić to lepiej.

Ja rozumiem gdybyś prowadził ludzką rozmowę typu: Szooku a nie zastanawiałeś się nad zakupem pojemnościowego odp. Nie kupiłem bowiem nie dysponuje odpowiednim pomieszczeniem. Twoja odp. E możesz poradzić sobie bez specjalnistycznego pomieszczenia - zobacz tutaj tutaj i tutaj.

O ile taka dyskusja byłaby bardziej wartościowa ?

Tylko pytanie - to miała być dyskusja czy szukanie problemu.

Jak dla mnie temat zakończony - ciesze się z Twojego dużego doświadczenia radiowego. Może kiedys o nim opowiesz- ja go nie posiadam i wcale tego nie ukrywam ale chętnie posłucham o Twoim.

Pozdrawiam

Mariusz

ps. nie trace czasu na dalszy udział w tej dyskusji byś szybciej mógł zobaczyć brak 404.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szookpl: jak bys czytal to co napisalem uwaznie to napewno bys wiedzial w jakim radiu pracowalem bo to zwyczajnie napisalem. Poza tym jak chcez zrobic wywiad to napisz maila abo cos :) ogonie ten temat mial pokazac, ze kazda twoja strona ma 404 i jakos sie to nie zmienia i jest to smieszne bo bardzo sie lansujesz mozana powiedziec parafrazujac powiatowego... masz parcie na eter... mowisz jak to profesjonalnie bedzie, albo jaki to profesjonalny sprzet masz ... rzeczywistosc zweryfikuje ... moim zdaniem kolej rzeczy Ci sie nieco pomylila nie widze sensu w uruchamianiu czegos jesli nie jest gotowe. Co do sprzetu, a mianowicie mikrofonu to jestem zdania, ze lepiej kupic cos dobrego niz kupic cos gorszego i sie rozczarowac w pewnym momencie i tak potem wydac kolejne pieniadze.

lolki: to zle myslisz.

No More Google: tak.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint i oki :).

Nie dyskutujmy już bo prawde mówiąc - mikrofon shure nie jest byle jakim mikrofonem.

Co do wywiadu - nie sądze bym chciał takowy przeprowadzić.

Lansuje czy nie lansuje,404 czy nie 404, mikrofon zły czy dobry - powiedz tak otwarcie czyj to problem ?

Mi sie wydaje że tylko mój - będę musiał kupić to kupie lepszy - ale nie sądze bym musiał.

Radio lansuje - nie lansuje - lubię tematykę seo i skoro mogę sobie pozwolić na to robię radio.

Ktoś będzie chciał słuchać to będzie słuchał nie to nie będzie słuchał czy tam czytał co pisze.

Komuś się nie będzie podobała jakość dźwieków hm -trudno nie znalazł się jeszcze taki co wszystkim dogodził.

Mnie poprostu dziwi jedno - co Ty się tak martwisz tym czy wydam na kolejny mikrofon, czy mam 404.

Ja ci w portfel nie zaglądam a mam wrażenie że Ty poczułeś prawo do tego.

Czy ja sie musze lansować ? po co ?. W kręgu moich znajomych mam dobrą opinie - i chcesz czy nie chcesz czy ci sie to podoba czy nie ludzie którzy znają mnie z live mają zupełnie inne zdanie niż starasz się obrazować.

Mam wrażenie że ludzie nie akceptują myśli że ktoś coś może chcieć zrobić, że robi itp.

Piszą że albo jakieś jingle dostałem pewno za free do serwera. A nie zapłaciłem i to 150 zł za sztukę.

I naprawdę ja niemam urazy że tak szukasz dziury w całym.

Poprostu to obrazuje mentalność osoby.

A cała sprawa rozbija się o to:

bo szook postanowił postawić sobie radio, bo szook zrobił na .tv jaka głupota jakim prawem przecież to musi być FM, bo szook kupił mikrofon shure a nie taki jak mu mówi ktoś tam, bo szook pewno dostał jingle do serwera za free.

Ogólnie robię , zrobię ktoś uzna że mu nie odpowiada nie musi przecież słuchać, ktoś uzna że fajne to powie że się cieszy iż coś takiego powstało.

A ty przypominasz mi takiego kolega z osiedla:

kupiłem kiedyś 1 auto - fiat 126p - on do mnie - nie kupiłbym nigdy fiata.

Masz racje nie kupił - chadza z buta do tej pory.

I sumując jestem dumny z tego co mam i nie muszę mieć Twojego Błogosławieństwa bądź potwierdzenia że coś mam czy że coś dobrze robie.

Robie jak umiem, robie tyle ile mam czasu, robie tak na ile mogę sobie pozwolić.

I może żeby naprawde skończyć ta mało wartościową dyskusje:

Nie martw się o to co ja robię zle, bo jak mi zabraknie to przecież w dowodzie mnie nie posiadasz wiec karmic nie bedziesz musiał.

I liczę że może kiedyś na jakimś spotkaniu seo powiesz z dumą to ja SAINT zobacz jaki ze mnie BIZNESMEN szooku lamerze - a ja ci pogratuluje i uchyle czoła.

Bo w branży seo poznałem kilku ciekawych ludzi na żywo - ludzi fajnych którzy coś osiągają i to co osiągają można było dotknąć zobaczyć.

Bywało u mnie także sporo osób jako goście w domu z branży seo i ja u nich. I wierz mi, myśle że spokojnie mogą napisać i się wypowiedzieć. Bo ja nie muszę unikać takich znajomości na żywo a tobie szczerze życze by i ci się udało osiągnąć w życiu tyle zanim zaczniesz krytykę.

Dla mnie EOT w temacie.

Działam swoje dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szookpl: To co piszesz jest przezabawne mam na dzieje, ze jimmi tez sie posmial i nie bedzie kasowal :). Nie ma co ukrywac pojechalem ci ty mi sie bardzo mile odwdzieczasz i mowiesz to czego ja nie powiedzialem, negujesz tez moje doswiadczenie chodz go tak na prawde nie znasz. Reasumujac ... mam swoja opinie na kilka tematow, nie podzielam twojej i nie tylko ja a strony, na ktorych przeznakomina wiekrzosc nie dziala narazaja Cie na smiesznosc to wszystko i nie jest to tylko moja opinia bo chodz ja ja napisalem jest kilka osob, ktore smieja sie z tego samego co ja.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint no i gratuluje im poczucia humoru.

Ty naprawdę masz wrażenie że mi pojechałeś ? no wiesz :)

Ja nie neguje Twojego doświadczenia - ja go poprostu nawet nie analizuje.

Czy to ja otworzyłem wątek ?.

To Ciebie coś boli :P a takie wątki to raczej chyba bezradność, a czasem ludzią pozostaję się tylko śmianie z innych.

Ja naprawdę jestem dumny z tego co mam :) i czy się ktoś śmieje czy nie to już nie mój problem.

Ja z jednego się ciesze: że na spotkaniach SEO atmosfera jest bardziej przyjemna. A wiesz dlaczego ?

Bo tam ludzie są prawdziwi - takimi jakimi są a tutaj wydaje ci się że pojechałeś i ok.

Ja naprawdę SAINT mam co robić :) a śmiech pokazuje zainteresowanie.

Bo ja np. nie śmieje się ze wszystkich co robia internecie bo szkoda by mi czasu było.

co odpaliłem ?

Czy ja powiedziałem że radio już działą gdzieś ? że mówisz odpaliłem.

Jak odpale to zapewne o tym powiem bądź się dowiesz z innych miejsc. A jak ktoś mnie pyta kiedy odpowiadam: za około 2 tyg. czy będzie miało powodzenie zweryfikuje czas.

Ale jedno wiem :) audycje i tematy będą związane z pomaganiem a nie doszukiwaniem się powodów do śmiechu.

A skoro już chcesz się pośmiać/pojechać to może zorganizuj jakieś seo party ludzi z PIO i zweryfikujesz czy są powody do śmiechu.

Oki mykam bo szkoda dnia a pogoda piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szookpl: dwa posty temu napisales, ze nie bedziesz odpowiadal juz ... tym czasem tworzysz pomienne przemowienia, ktore do mnie nie trafiaja. Do tego lejesz wopde strasznie i powtarzassz sie caly czas co mnie momentami irytuje (jak ogolnie ktos to robi), ale w tym przypadku smieszy jeszcze bardziej ... tak na marginesie to szook.pl tez jeszcze nie jest odpalony?

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint hah, leje wodę z czym ? z tym że ci się wydaje że pojechałeś a ja mówię iż jestem dumny z tego co osiągam ?.

Spoko niech będzie że leje wode ja naprawdę nie musze Ci tego udowadniać ani nikomu bo robię to dla siebie.

Ale zanim napiszesz że ktoś leje wode i coś udaje mu się osiągnąć naprawdę zweryfikuj informacje u źródeł które mnie znają z życia realnego a nie forumowego (choćby kilka osób z forum).

Czy ciężko ci będzie znaleźć takie osoby na tym forum. Myśle że nie.

Masz racje :) miałem skończyć.

Bo bardziej cenie sobie rozmowę na tematy seo, z drugiej strony może dobrze iż obrazujesz ak to napisałeś:

Smieją się - może to innym userą także zweryfikuje czy pisząc na forum nie narażają się na bycie wyśmiewanym.

Dobra Saint pozdrówka :P i liczę że będziesz słuchał premierowej audycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakończenie napiszę że później się ludzie dziwią, że nikt się nie afiszuje ze swoimi stronami, ba, są to chyba najbardziej chronione rzeczy na forum. A właśnie dla tego się chowają aby nie było takiego właśnie tematu. Że to masz źle, stronka stoi na złym serwerze itp.

Szook robi coś czego jest mało i dobrze niech robi tak jak każdy inny może. Swoje przemyślenia może nagrywać nawet na jamniku z komunii, wali mnie to, ważne aby było to interesujące i tyle.

Mamy wolny kraj (jeszcze :)) więc do roboty i jak ktoś uważa że może zrobić lepiej to niech pokaże.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności