Skocz do zawartości

szook.tv


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

szookpl: poraz n-ty wmawiasz mi cos czego nie powiedzialem, ale widze, ze tak juz masz w zwyczaju. Obawiam sie ze bede mial duzo wiecej absorbujacych zajec niz sluchanie twojego radia - kiedy w koncu je uruchomisz. Ja ci niczego nie ujmuje tylko pokazuje bledy jakie moim zdaniem popelniasz ... natomiast jesli chcesz sie bawic w potyczki slowne to ze mna raczej nie wygrasz. Lejesz wode bo czytam to co napisales w tym temacie i mam na tyle inteligencji aby to stwierdzic to bez zasiegania zdania innych osob. Nic nie obrazuje tylko mowie ci jak jest w rzeczywistosci. Nie masz powodow, zeby sie bulwersowac i odpowiadac w formie ataku jesli ktos ci zwraca na pwne rzeczy uwage... chyba dobrze jest z tego skorzystac niz chodzic po granicy absurdu w swoich wypowiedziach.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Saint i szook muszę powiedzieć że widzę w was rewelacyjny generator contentu.

Proponuje aby olać kwestie techniczne i poczekać na pierwszą audycje radia Szook.tv

Ja czekam na nią z niepokojem i cieszyłbym się gdyby każde radio internetowe tak podchodziło do tematu.

Jestem przekonany że gdyby obaj panowie spotkali się na żywo to rozmowa przebiegałaby w znacznie spokojniejszym tonie ! :P

Najbliższa okazja już w kwietniu w Katowicach, z tego co wiem Saint ma się tam pojawić :)

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sain zgadzam się.

Sumując ani nie atakowałem ani nie czułem sie atakowany.

I myśle że Cezare napisał dobrze - na żywo myśle wymienilibyśmy pogląd i porady i wypili piwo w pieknym słońcu.

Bo naprawdę wiele milej jest wypić piwo z ludzmi z seo niż robić przepychanki. Od czasu kiedy miałem okazje uczestniczyć w kilku spotkaniach seo w tym jedno w krakowie wiem iż atmosfera na live jest poprostu dużo przyjemniejsza, smiech zarty, piwko i prawdziwa dyskusja. Na zadnym spotkanku w live nie spotkałem się z przepychankami. I może mi także uda się dotrzeć do Katowic - choć te daty ostatnich spotkań takie kurde zawsze w środku miesiąca :). Zamiast takiego 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważniejsze jest aby w końcu jakiś projekt Szooka przetrwał dłużej niz rok !!! bo IMO Szook ma fajne pomysły ale słomiany ogień :) natomiast mam w (_!_) rodzaje i gatunki mikrofonu , sprzętu i wogóle techniki (jedno z najlepszych zdjęć zostało zrobione na amatorskim aparacie, jeden z lepszych filmów też nakręcony amatorską kamerą itp, itd) .

EOT

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdSenseLab: Tak OT rzeczywiscie tylko 3,300 site, ale zawsze lepiej niz TO. Poza tym kodowanie ja przynajmniej potrafie zrobic poprawne ty jak widze nie. Jeszcze jedna rzecz w taki sposob mozesz sie odzywac do swoich kolegow z podstawowki, a jesli nie znasz sformulowania "kultura osobista" to widac jestes zwyklym chamem.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint !! Taki kochany z Ciebie chłopak na żywo ! Nawet na GG całkiem w porządku ziomek, a na forum... ? ;P !

Więcej dobrej woli i zrozumienia dla drugiej strony... nie ma sensu marnować życia na takie głupotki :)

Jestem przekonany że ta wymiana z szookiem była efektem złego dnia naszego Świętego kolegi :(

A Saint to naprawdę dobry chłopak:

- udziela się społecznie w formie wolontariatu

- sprzedaje domeny przeznaczając 1/4 dochodu na rodzinne domy dziecka

Więc proponuję wybaczyć i zapomnieć o tej średnio konstruktywnej wymianie zdań :)

Pozdrawiam

Cez

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Radio działa loud & clear... szkoda tylko, że taka muzyka. Przydałoby się coś przyjemniejszego dla ucha:)

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności