Skocz do zawartości

szook.tv


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

AdSenseLab: Tu nie chodzi o to cczy on zrobi to lepiej niz ja bym to zrobil tylko o twoje wypowiedzi w ktoych przy kazdej okazji uzywasz sformulowan powszechnie uwazanych za wulgarne. Ja wypowiadam swoja wlasna opinie, ktora jest subiektywna i nie znaczy to ze kazdy nawet szookpl musi sie z nia zgadzac. Wskaruje jedynie drogi, ktorymi powinien isc aby uniknac pewnych rzeczy, a czy przyjmie moje wskazania to juz inna sprawa wszystkko jest wzgledne ja odnosze wrazenie, ze przyjol, ale nie zakceptowal klepie w koncu co post wlasciwie to samo. Tak czy owak ton Twojej wypowiedzi ma sie do odwrotnie proporcjonalnie do tematu wiec nie masz jak sie wykazac nie uzywajac slow obrazliwych lub wulgarnych to powstrzymuj swoja nadpobudliwosc albo sporzytkuj ja w jakims sporcie.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyka jest ok, zależy co komu się podoba

Patrzę Stwor na Twój avatar i wszystko rozumiem, taka muzka może Ci się podobać :)

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint chcący albo niechcący zrobił olbrzymią przysługę pod względem marketingu dla radia :)

Chyba każdy czytelnik tego tematu będzie z niecierpliwością czekał na pierwszą audycję, a dzięki temu topicowi domena szook.tv obiła nam się o uszy o wiele skuteczniej niż gdyby była reklamowana przez zwykłe posty :)

Szookpl - mam nadzieję, że masz wystarczający serwer aby pomieścić nas wszystkich u siebie :)

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakość jest faktycznie całkiem przyjemna ! :)

szook.tv chyba będzie idealną rozgłośnią na branżowe imprezy

Kombinować laptopa z łączem do netu i puścimy sobie na spotkaniu w Katowicach, może nawet szook przeprowadzi relacje na żywo :)

Pozdrawiam

Cez

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś wrzucić nr na stronę bo jak ktoś nowy się podłącza do radia to na pewno nie będzie wiedział jaki jest nr. gg lub wrzuć go pasek po szkowirówka 2007

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdSenseLab: Tu nie chodzi o to cczy on zrobi to lepiej niz ja bym to zrobil
To po co wogle zabierales glos w tym temacie? Mozesz wyjasnic jakie byly Twoje intencje - czemu krytykujesz ze kupil taki mikrofon a nie inny? Ze jego strony sa takie a nie inne itd. Zrobil jak uwazal, jego kasa, jego radio i jak sie nie podoba to wogle nie sluchaj, nie ogladaj stron i zajmij sie swoimi sprawami.
tylko o twoje wypowiedzi w ktoych przy kazdej okazji uzywasz sformulowan powszechnie uwazanych za wulgarne.
jasne, dobrze ze mnie uswiadomiles :)
Wskaruje jedynie drogi

Wez moze przeczytaj caly temat jeszcze raz i zstanow sie co Ty robisz z czego nie robisz..a jesli juz to w jaki sposob.

Ps. Saint - Jak chcesz kontynuowac ta wymiane zdan to zapraszam na pw

:) bedzie koniecznosc to si powikszy.

A 1 audycja :) bdzie za dni .. - co prawda bardziej organizacyjna i mówica o tym co bdzie mówione :) .

Nie moge sie doczekac :) Najlepiej zorganizowac jakiegos bota do gg(sa gotowe skrypty w php nawet) ktory wysyla wiadomosc o rozpoczeciu audycji.

:)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook stwor nie ma czasu na chwilę obecną na pozdrowienia, bo pracuje na StwoR.pl poczytaj sobie w dziale Katalogi ile dostałem propozycji zmian w katalogu więc muszę temu sprostać, ale mówię od razu że pozdrowienia jeszcze będą dzisiaj.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności