Skocz do zawartości

Filtr? Czy coś innego?


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

jak mogę, to podepnę się pod temat......

Czy to normalne, czy nie normalne, że jak wpisuje w googla zapytanie o jedną ze swoich stron, to google ją wyświetla dopiero na 3 stronie ? Każda inna testowana wyświetlana jest na pierwszej pozycji.

ta stronka to : www.modeleczki.pl - dlaczego google ją tak krzywdzi ?

Jeśli niejasno się wyraziłem, to mogę doprecyzować...

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda inna testowana wyświetlana jest na pierwszej pozycji.
co to znaczy ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisał w google adres, bez site.

Po prostu strony, które są wyżej, są mocniejsze od Twojej.

muzyka jest dla mnie bardzo ważna. Zwłaszcza, jeśli jest to dobra muzyka :)

Jedni lubią, inni nie... Ja mimo wszystko lubię czytać ebooki. Audiobooki też.

Zainwestuj w swobodę. Karty kredytowe dopasowane do każdego portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisał w google adres, bez site.

Po prostu strony, które są wyżej, są mocniejsze od Twojej.

Sęk w tym, że nie są.....

Jednym z wyników zapytania o www.modeleczki.pl (ona ma PR4 ) jest na 4 pozycji strona w miarę świeża www.fotoszok.pl z PR 0

Zresztą jest też kupa innych stron mało istotnych zawierających frazę www.modeleczki.pl, które są przed nią samą wyświetlane w google.

Z jakiegoś (jakiego ?) podwodu tak może być ?

MZ

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ma PR4, więc nie jest "świeża". Prawdopodobnie przytrafiło Ci się to co wielu na tym forum - poleciałeś w wynikach. Od jakiego czasu tak jest? U mnie to ostatnio trwało 2 tyg. Pozycjonowałeś na jakieś konkretne frazy? Z nimi też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ma PR4, więc nie jest "świeża". Prawdopodobnie przytrafiło Ci się to co wielu na tym forum - poleciałeś w wynikach. Od jakiego czasu tak jest? U mnie to ostatnio trwała 2 tyg. Pozycjonowałeś na jakieś konkretne frazy? Z nimi też tak jest?

nio dwa tygodnie :) , zawsze było dwa trzy dni .. ale ostatnio też miałem dwa tygodnie prawie .. ale dziś właśnie wracam do żywych jupi :hello: najgorsze że nie ma jeszcze diagnozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio dwa tygodnie :rolleyes: , zawsze było dwa trzy dni .. ale ostatnio też miałem dwa tygodnie prawie .. ale dziś właśnie wracam do żywych jupi ;) najgorsze że nie ma jeszcze diagnozy

taaaak, dwa tygodnie......już mija drugi miesiąc..... - na wszystko sobie poleciała w dół , ale mnie zaniepokoiło to ,że poleciała nawet na samą siebie.....hehehehe - w sumie nie ja zajmuje się nią, ale nic szczególnego jej nikt nie zrobił - jest prowadzona tak samo jak kilka innych stronek

aaa dodam, że googiel tam siedzi nonstop prawie na tej stronie : z narzędzi dla webmasterów :

Googlebot ostatnio uzyskał dostęp do Twojej strony głównej w dniu 2007-04-03

zero błędów, wszystko niby git.......co za kretyn....a może za to ze go obrazam na tym forum i w rozmowach, to mnie tak nielubi ?

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności