Skocz do zawartości

Pierwsze polskie czasopismo o pozycjonowaniu!


fahofiec

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Autorowi/pomysłodawcy chciałbym jak najbardziej pogratulować świetnego pomysłu.

Dobrze, że branża SEO/SEM zaczyna być coraz bardziej znana w naszym kraju - na pewno przyniesie to branży korzyści.

Z niecierpliwością czekam na pierwszy numer.

Pozdrawiam,

MM

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kurcze chciałbym żeby była to prawda ale jednak obawiam się że to jednak wstęp do Prima Aprilisowego żartu...

Jak już sprawdził mKane - (były pracownik wywiadu gospodarczego) czasopismo Pozycjoner.org nie jest nigdzie zarejestrowane, nie ma także nadanego numer ISBN który jest konieczny do druku i publikacji...

Myślę że to jest ściema bo 10 tys to nie ma nawet "Marketing w Praktyce" (dokładnie 7800 egzemplarzy) który porusza także tematy SEM a jest kierowany przede wszystkim do agencji reklamowych których w Polsce jest całkiem sporo.

Pozdrawiam Autora w nadziei że się mylę ! :)

Cez

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjoner.org ... zobaczcie sami jesli to jest jakies pismo to moze zaczeli by odrazu nie od wycinania linka w stopce skoro zrobili strone na mambo bo lamia licencje.

Ale o co chodzi? Przecież w starej wersji strony (opartej o Mambo) w stopce znajduje się wymagany link. Nowa odsłona wykorzystuje z kolei mój własny, autorski system zarządzania treścią.

ale łamią licencje skryptu forum IP.Board (o ile ją mają :))

Na jakiej podstawie tak uważasz? Na forum znajduje się odpowiednia informacja o producencie aplikacji.

Na pytania dotyczące czasopisma odpowiem jutro... :(

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz ustawiam sprzęcik to można posłuchać :) choć wifi się wbija czasem.

w winampie

CTRL+L i wklejamy

https://83.149.99.70:17000

Szook co to za chłam puszczasz :)

"Nie tańczymy nie tańczymy słuchamy"..tego się słuchać nawet nie da :)

Co do czasopisma to również podejrzewam, że to po prostu prima aprilis...niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema, Ściema ! :/

tzw. Buzzz... - zapewne forma promocji samego serwisu pozycjoner.org i może jeszcze przy okazji link baiting...

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na początku zastanowiła obszerna tematyka pierwszego numeru: tajniki, sekrety, podstawy, dmozy, addery, katalogi, flashe, ramki, pozycje. Numer tak napakowany słowami kluczowymi, jakby miało łazić po nim samo Google. Tylko co w kolejnych numerach? :)

Poza tym 90 stron, płyta i cena...

Żart przedni. :)

...so steer a course, a course for nowhere and aforyzmy drop the anchor, my little empire - I'm going nowhere...

Administracja serwerami - zapraszam! A po godzinach - Cytaty.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności