Skocz do zawartości

Katalog - z logowaniem czy bez?


Tomahawk

Ścript katalogu  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy katalog powinien być z rejestracją?

    • Tak
      8
    • Nie
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to ma być jakiś dopieszczony, wartościowy katalog to tak, wtedy logowanie ma sens.

Jeśli to ma być jeden z tysiąca podobnych katalogów z serii dodać wpis i zapomnieć to raczej logowanie mija się z celem - wtedy to tylko zbędne, irytujące utrudnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scriptem? a co to je script? :rolleyes: nie. ile można się w kółko rejestrować? te wszystkie preselle na wordpressie doprowadzają do k*, znaczy sie do szału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos przeciez to web2.0 po to ms wymyśliło wallet żebyś się wszędzie logował :)

WEB2.0 zamiast milionów spamu to miliony loginów i hasełek do stronek community-spam ;P

a co do tematu jak to ma byc katalog w stylu rotmistrza czy webwweb czyli wartościowy to logowanie musi być jak coś a la qlweb to nie ma co sie w to bawić

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak rejestracji jest główną przyczyną początku końca qlwebów...

Rejestracja z jednej strony nieco utrudnia dodanie wpisu w postaci artykułu ale także sprawia że user jest mniej bezosobowy i więcej uwagi przywiązuje do dodawanych treści...

Tak więc w mojej opinii rejestracja jest wskazana szczególnie w przypadku Preceli (Presell Page's) :)

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos przeciez to web2.0 po to ms wymyśliło wallet żebyś się wszędzie logował :)

WEB2.0 zamiast milionów spamu to miliony loginów i hasełek do stronek community-spam ;P

i tu się mylisz bo jest np. OpenID :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak planujesz zrobić wartościowy katalog, na autorskim skrypcie, który będzie moderowany i o którego będziesz dbał to jestem na tak. Praktycznie każdy mający dużą wartość katalog wymaga rejestracji.

W polskim grajdołku co najwyżej

Bo my tu imć Panowie krajanie rządzimy się innymi prawami.

W końcu trza pełną inwigilację prowadzić połączoną z lustracją oczywiście.

Proponuję jeszcze do pytań przy rejestracji dołączyć:

Czy i kiedy zostałeś zgwałcony(a)? i ewentualnie parę innych podobnych.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na tak, bo gdy musimy zarejestrować się i stracić trochę więcej czasu to zaczynamy ten czas szanować i przy wpisie bardziej się postaramy. Poza tym możliwość edycji też jest na plus. Trzeba skończyć z katalogami śmietnikami, tylko radzę popracować nad czymś gdzie stracę dużo czasu, ale coś w zamin będę miał.

-- Tuning - miniaturowych aut czyli Manga Cars ;)

-- sfah - a to moje...

-- skate punk - melodic punk, fast punk i deskorolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na tak, bo gdy musimy zarejestrować się i stracić trochę więcej czasu to zaczynamy ten czas szanować i przy wpisie bardziej się postaramy.[ciach]stracę dużo czasu, ale coś w zamin będę miał.

ja w takim przypadku wybiore inne miejsce, gdzie nie bede sie musial tyle 'napracowac', a dostane rownie duzo...

oczywiscie glos w ankiecie na 'nie'.

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Nie wiem czy rejestracja zapobiegnie zaśmiecaniu. Jak będzie możliwość edycji to przecież każdego zedytowanego opisu nie będę moderował. A z drugiej strony jak tematyka strony się zmieni to tylko mogę ją usunąć.

Ja głosuję na tak, bo gdy musimy zarejestrować się i stracić trochę więcej czasu to zaczynamy ten czas szanować i przy wpisie bardziej się postaramy.

Jak komuś nie zatwierdzę wpisu za pisanie głupot to wtedy dopiero się postara.

No ale ja sam przecież niewiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne jestem raczej na tak, ale warto pamiętać, że qlweb było taki skutecznie, bo taki proste.

Może warto dać wybór: nie musisz się zarestrować, ale do zmiań musisz.

Pozatym z rejestracją też nie podoba mi się pomyśł, że wtedy konkurencja widze cześć mojego zaplecza/klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności