Skocz do zawartości

Katalog - z logowaniem czy bez?


Tomahawk

Ścript katalogu  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy katalog powinien być z rejestracją?

    • Tak
      8
    • Nie
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na "tak". Rejestracja trwa chwilę, dając w zamian możliwość edycji wpisów, co pozwala na optymalizację treści w miarę potrzeb. Można oczywiście dodać nowe wpisy, ale tutaj tracimy na czasie czekając aż się znowu zindeksują.

Pozatym z rejestracją też nie podoba mi się pomyśł, że wtedy konkurencja widze cześć mojego zaplecza/klientów.

Można założyć kilka kont :)

Stary porządny CNCat Katalog 3CO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem problemu z rejestracje w webwweb.pl albo katalogu rotmistrz.

Ale pomyśl, że zaraz zakładam kilkadzisiąt kont gmail, żeby się dopisać do precelów z ktorych połowa za poł roku już nie będzie - raczej nie podoba mi się.

Jęsli masz katalog w top10, top20, top30, na mojej frazy (albo100k+ BL, PR 5+ albo alexa <100k)- rejestracja ok.

Ale jeśli chodzi o następny jeszcze nie wiadomo jaki to będzie katalog, to IMHO raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jęsli masz katalog w top10, top20, top30, na mojej frazy (albo100k+ BL, PR 5+ albo alexa <100k)- rejestracja ok.

...

Hehe, ale żeby osiągnąć to co napisałeś trzeba mieć włączoną rejestrację od samego początku istnienia katalogu :D nie mówie, że w każdym przypadku.

Rejestracja = moderowanie wpisów, jakby moderować wpisy w katalogu w którym nie ma rejestracji można by dostac pier... no chyba, że ktoś ma dużo wolnego czasu ;)

Monitorowanie raportów giełdowych raporty gpw akcje giełda GPW, NewConnect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności