Skocz do zawartości

Treść generowana z automatu


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Bielack: tak, katalog ladny itp. ale takie cos pozyteczne jest jedynie dla spame... wroc pozycjonerow.

po co zwyklemu czlowiekowi katalog, gdzie nie znajdzie naprawde uzytecznej i unikalnej tresci i do tego z tak mala iloscia oferowanych linkow do innych stron. po co, skoro, jesli chce cos znalezc (cokolwiek), albo wybierze googiela, albo jesli juz koniecznie ma potrzebe przegladania katalogu - pojdzie na DMOZ.org.

naprawde, dorabianie ideologii, ze jakikolwiek qlweb, biblia czy kopia dmoza sa w jakikolwiek sposob lepsze od autogenerowanego contentu, uwazam za absurd.

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pewnie ze sa... tylko sie zastanow czy chcesz dolaczyc do olejnych spamerow...
Dobrze powiedziane....

A czytając takie wypowiedzi/pytania na tym forum:

"Czy są gotowe narzędzia do generowania tego typu stron ?

Nie chcę wyważać otwartych drzwi :rotfl:

? Może już ktoś napisał wiec pytam."

"Czy ktoś ma taki skrypt do generowania takich rzeczy? jakiś adres WWW?

z góry dzięki :)

"

dochodzę do wniosku, że scena z kawału o nasr**** komuś na wycieraczkę i poproszeniu o papier jest zaczerpnięta z życia...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie jako człowiek ktory szuka informacji, przeglada internet, to wolal bym sie napotkac na kilkanascie katalogow. ktore stwarzaja pozory (dla normalnego usera) jako strona bac co bac wartosciowa, niz na strone automatycznie wygenerowana (na ktorej nie wiadomo oco chodzi)...

pozdrawiam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrócę do mojego starego pytania : "proszę o uniwersalną definicje wartościowej strony ...." a jak juz zobacze odpowiedź to zabiore się za stawianie następnego automatycznie generującego sie contentu tematycznego. :rotfl: wartościowego dla mnie a wartość dla innych oprócz googlebota mi dynda :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internet jest dla ludzi, ale jak ktoś wygeneruje automatycznie tresc to raczej ludzie tam nie zagladaja tylko boty

A podsumowując ?

Puki Póki google nie ulepszy algorytmów to metoda jest skuteczna

gizmoo3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktoś wygeneruje automatycznie tresc to raczej ludzie tam nie zagladaja tylko boty
Co dziś paliłeś, czy może to jest twój normalny stan jaźni? :rotfl:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na potrzeby msnbetter thangoogle zrobiłem taki skrypt co generował unikatowe strony - działa do dzisiaj, roboty chyba go lubią. Gdyby nie tekst na samym poczatku informujący o tym że ta strona nie jest dla ludzi, to pewnie mało kto by się zoriętował, że to jest dynamicznie generowane :D

Też jestem zdania że internet jest dla ludzi i nie rozwijam tego skryptu. Jak bedzie znowu jakiś konkurs dla robotów, to wtedy będe miał okazje pospamować :)

ps

strona cały czas działa, może ktoś chce kupic linka? ;)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet jest dla ludzi tak?, ale zapominamy że normalnie widzimy nawet nie 1 % tego internetu. Większość to podstrony serwisów, katalogi, kopie innych serwisów, strony widma, strony śmietniki itp. Jeśli juz ktoś tworzy taką strone jego sprawa jeden stawia katalogi drugi sobie generuje treść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perspektywa polecenia za rok nie jest tak tragiczna

zwłaszcza w dobie domen po dwie, trzy dychy

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności