Skocz do zawartości

ochrona przed kopiami stron


zecke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam paskudny problem. Strona https://skrot.gtaonline.swap.pl/ oferuje oglądanie kopii stron www oczywiscie bez zgody ich autora. Jest to nielegalne, tyle wiem i bardzo szkodzi w googlu, bo robi się duplicate content. Jest tam też i kopia mojej strony. W związku z tym, mam pytania:

1. Jak uchronić się przed takim chamstwem w sposób techniczny?

2. Gdzie zgłosić jego domenę, żeby google dało mu bana, bo przecież koleś łamie wszystkie przepisy

3. Co jeszcze mogę zrobić, żeby gość zaprzestał procederu?

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam, Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 - technicznie nie ma takiej możliwości, możesz bawić sie wkodowanie strony przy pomocy Java Script, ale wtedy google ci jej nie zindeksuje

Ad.2 - W google masz narzędzie do zgłaszania spamu, poszukaj.

Ad.3 - Postraszyć prawnikiem, prawami autorskimi ale wystarczy ze napisze ze ty jesteś autorem tekstu, i że go cytuje (oczywiście jeżeli jest twój) to wtedy nic nie wskurasz. Można spróbować napisać do właścicieli hostingu.

Aplikacje internetowe, systemy wspomagające SEO, programy pod Windows i Linux, info na https://shad.net.pl - dopisz się do Katalogu Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wystarczy ze napisze ze ty jesteś autorem tekstu, i że go cytuje (oczywiście jeżeli jest twój) to wtedy nic nie wskurasz.

skąd takie dziwne i bezsensowne przypuszczenie ?

Znajdź ip zasysacza i jak pobiera co jakiś czas to wepchnij mu tam jakieś najobżydliwsze Porono.

potem ila do właścicieli linkó i po kłopocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo napisz maile z informacja o zaistniałym fakcie do właścicieli stron które ten śm*******l ma na liście będzie wtedy znacznie większe lobby nie mogące pozostać bez echa.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jest kilka stron osób z tego forum opcg.net, ebukmacherskie.info, Allsoft4pc.com i jeszcze kilka ale to osoby żadko tu bywają więc nie wymieniam reszty

wpisz te adresy stron w wyszukiwarkę na forum znajdziesz osoby do których należą i napisz PW to jak kilka osób napisze to inna sprawa będzie.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj widzę jeszcze problem z A$, teoretycznie na różnych podstronach są reklamy różnych ludzi.

Za to można konto stracić :) niestety nie straci go właściciel tejże strony.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal strona tego śmierdziela funkcjonuje, a jak bezczelnie napisał " Dziekujemy ze skorzystaliscie z naszego systemu kopii " :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności