Skocz do zawartości

Piątek 13 o godz. 13:13


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Graff ;) a czy ja gdzies mówiłem iż jestem Dj miastowym iż piszesz że gadanie z manierą wiejskiego..Audycja była prowadzona swobodnie. Nie miała na celu skupiać się na temat wałkowanych wątków typu

kiedy dostanę czek, za co dostałem bana.

No i oczywiście zgadzam się z Tobą graff że nie jestem radiowcem i takiego poziomu nawet nie stawiam sobie jako poprzeczka bowiem zajmuje się internetem.

A radyjko tak samo jak irc czy forum - nie wszystkie tematy mogą być 100% merytoryczne.

Z biegiem czasu i to się rozwinie :P. Ważne że była 1 audycja.

No i oczywiście najważniejsze nie jestem radiowcem, nie posiadam doświadczenia. Ale pogdać zawsze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. ;)

Gratulacje dla szooka. Według mnie było bardzo dobrze. Co do muzyki to każdemu się podoba co innego więc nie wybrzydzajcie. Sądzę że z biegiem czasu audycje dążyć będą do doskonałości. :P Tak jak szook powiedział nie jest radiowcem, ale nawet jak by był to każdy kiedyś zaczyna i nigdy na początku nie jest idealnie. :P Jak dla mnie było super. :) Byłem na całej audycji

Zapraszamy na irca - #seo na ircnecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności