Skocz do zawartości

Piątek 13 o godz. 13:13


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj zapis audycji: www.looknij.pl/szook/ - ze 2 dni jeszcze posiedzi na serwerze

Bardzo ciekawa. Na #seo pojawił się kolega onet, który uczestniczył w rozmowach i odpowiadał na pytania dlaczego onet jest bee.

Ukrywało się allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szook - było nieźle jak na pierwszy raz, ale posłuchaj jeszcze raz tej audycji a na pewno sam zauważysz co było nie tak i nie będziesz powtarzał tych błędów w przyszłości. Co do muzyki - cieszyłem się, że nikogo nie ma w domu bo musiałbym przyciszać żeby nikt się nie śmiał, że czegoś takiego słucham :D Graj taką muzykę, która nie będzie nikogo raziła - może jakieś starsze kawałki rockowe uznawane za "klasykę rocka"? A może po prostu coś poważniejszego od dicha ;) Na pewno będzie lepiej w każdej następnej audycji - powodzenia.

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego wolę nawet nie słuchać - poprostu odsłuchiwanie własnego głosu brrrrr

Sporo sporo do zrobienia jeszcze - ale nie jest łatwo tak wskoczyć i mówić.

To miało raczej być startem.

Co do muzyki - w audycjach nie będzie - mam już podkłady które będę stosował i przerywynik.

A audycje jako podcast jest pewno też łatwiej przygotować niż takie na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, już powinieneś wiedzieć, że czasami pozwalam sobie na docinki, co i Tobie sę zdarza ;-) Im dalej, tym było lepiej. Gratuluję pomysłu, odwagi w realizacji i szczerze życzę powodzenia. Jak zwykle zresztą. Jedyne co prawdopodobnie życie zweryfikuje, to plan trzech tematycznych audycji tygodniowo. Może w początkowym okresie, ale docelowo byłoby chyba ciekawiej, gdyby była jedna - dłuższa, może dzięki temu lepiej przygotowana, ale przede wszystkim umożliwiająca otwarcie i zamknięcie danego tematu. No, chyba że z założenia chodzi o dialogi szook-czat oraz wrzutki newsów i kwitowanie ich jednym zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem audycja pod względem technicznym wypadła całkiem dobrze. Może by uaktywnić telefon do zadawania pytań? Bo zadawanie pytań na czacie jest trochę niewygodne z tego względu że pisze 30 osób na raz. Odnośnie muzyki... nikomu nigdy nie dogodzisz, zostaw taką jaka leci mimo, iż mi się w ogóle nie podoba i momentami mnie brało na wymioty hehe :D

I nie zachwalam tylko dlatego radia ze względu na to, że WYGRAŁEM SERWER ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie za bardzo się przyzwyczailiśmy do audycji typu 30minutowe non-stop 'gadanie' o pozycjonowaniu, radio to radio, trudno aby 24h była mowa o pozycjonowaniu.

Audycja posiadała za dużo przerw niestety (30sek mówienia a następnie 1,5min grania muzyki i tak w kółko) no i proponowałbym aby był telefon również dostępny podczas trwania audycji i uczestnicy mogli zadawać pytania no i najlepiej on-air

btw. Szook dlaczego nie pozdrowiłeś odemnie słuchaczy! :[ :P

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się tylko 2 razy :)

Za pierwszym razem byłem o scroll myszą w dół do znalezienia odpowiedzi, ale to dobrze, że nie scrollowalem :)

Co do samej audycji - słuchałem szooka prawie codziennie kiedy wszystko było na etapie baardzo beta; czasami dostawałem drgawek od umca-umca - muzyka się nie zmieniała :D ale sposób prowadzenia audycji tak - muszę przyznać, że zapanowanie nad bandą napalonych na serwer pozycjonerów to nie to samo co zapanowanie nawet nad największymi moherami w 'za a nawet przeciw' na trójce - tam chociaż część dzwoniących jest normalna ;)

Już nie wspomnę dzwonienia z odpowiedzią na pytanie zanim to pytanie w ogóle padło (co prawda pierwszy zadzwoniłem w taki sposób, ale po tonie głosu szooka można było poznać, że się nieźle wk%$il i więcej już nie dzwoniłem :) ).

Prawda, że nad merytoryką audycji przydałoby się popracować, ale chyba na tym również nam powinno zależeć - będzie dobre radio, będzie więcej konkursów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook - było nieźle co zresztą pisałem na czacie, początki widać że trudne i stremowany byłeś co było słychać, ale pod koniec już zaczynałeś się rozkręcać. Ale tak jak pisał Wszystko Ginie - posłuchaj sam parę razy nagrania - zaczniesz zwracać uwagę i na modelację głosu i na parę innych małych niedociągnięć to naprawdę dobra metoda.

Dla mnie bomba, podobało się bardzo a muza nie przeszkadzała - ot nie słuchałem jej szczególnie.

Nie wiem też czy takie było zamierzenie, że komentowałeś to co dzieje się na czacie i niejako wchodziłeś z nim w interakcję. Mam nadzieję, że nie stanie się to regułą, ponieważ audycja w późniejszym odsłuchaniu może nieco stracić na wartości. Może bardziej niech zadają pytania telefonicznie pomiędzy przerwami, lub e-mailem - ty wybierasz najciekawsze i komentujesz - może wraz z osobą towarzyszącą.

Pozdrawiam i powodzenia :D

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graff ja wiem :D że tak już mamy.

Jestem w pełni świadomy tego iż należy dużo zrobić.

Narazie sporo nauki, opanowania pokręteł i telefonów.

O tyle o ile miałem przygotowaną merytoryczną audycje ;) to gdy telefony dzwoniły co chwilka nie w sprawie konkursy strasznie wybijało mnie z rytmu. Pewnikiem do telefonów przydałaby się jeszcze jedna osoba.

Oczywiście następne audycje będą pozbawione tła - i tak było by tym razem.

Bowiem miałem nagrywac sam sygnał mic i zrobić montaż na podcast.

Na 30 min przed audycją w sofcie do nagrywania sygnały z karty wyskoczył bład jakiś Divide by zero i kiszka - jak to 13, w ostatnim momencie na ratunek przyszedł MKR który zechciał pomóc i nagrać sygnał z radia.

Do doskonałości daleko - ale przy wspólnej pracy, tematach niechaj to będzie następne miejsce rozmów pozycjonerów i sympatyków pozycjonowania.

Musze wyciąć mase stop words typu no i oczywiście itp., nie czytać CZATA podczas trwania audycji itp.

Zaprosiłem szukaj onet bo liczyłem iż to też będzie miłym zaskoczeniem dla ludzi na IRC, w przyszłości będą to ściślej powiązane tematycznie audycje ale ta dzisiajesza miała być tylko startem.

Cieszy mnie natomiast fakt iż było ponad 50 osób, prawie 60 :D.

No i irc chyba przeżył dzisiaj szczyt popularności.

Jeżeli tylko uda się zwiększyć jakość i dołoży się udział słuchaczy napewno i nagrody będą bardziej atrakcyjne.

Choć i te starałem się znaleźć odpowiednie dla pozycjonera.

Nie szukałem nagród typu mp3 czy zegarek tylko właśnie jakiś hosting, statystyki.

Ciesze się z merytorycznej krytki i licze że pomożecie tworzyć radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu dlatego ugryzłem się w język nie mówiąc dalej na temat spotkania w krakowie, następnego dnia po seo party.

Ogólnie chciałem także zachęcić ludzików do spotkań mówiąc im że to tylko na forum czasem ludzie się sprzeczają a na żywo śmieją i wymieniają poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook ale zapis audycji pobrało ode mnie juz 3x tyle osób co było podczas audycji. Juz dobija do 12 GB pobrań :) Wiec chyba twoja inicjatywa sie przyjęła ;p Czekamy na następną audycje. Poniedziałek 19 jak dobrze pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności