Skocz do zawartości

SLIDEPAD - komputerowe urządzenie wskazujące


theNaturat

Rekomendowane odpowiedzi

ale ostatnio mocno leca z marketieim "szemranym" na forach - (zauwazyłem :) ).

he he, a to ciekawe, ja przypadkiem odkrylem...tez na jednym z forow :), aczkolwiek szemrany nie jestem :(

oczywiście, że nie - samo w sobie urzadzenie jest "ciekawe" i świetnie się nadaje do takiego marketingu (bardzo teudno go wychwycić). Ale niesttey (moim zdaniem) nie jest przełomo, odkrywcze czy rewolucyjne. A filmiki z jego dziłani pokazuję pewnie niedogodności ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferuje tradycyjny touchpad :) Do tego dobre sterowniki pozwalające na utworzenie różnych skrótów w rogach i przewijanie strony pionowe i jestem zadowolony.

Coś nie chce mi się wierzyć, że w ciągu najbliższych lat wejdzie to do produkcji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

hm..no, ale nie zaprzeczycie, że "dżojstik" w sony eriicson, przynajmniej w modelu który posiadam i z którymi miałem do czynienie jest dukuczliwy. Do wykonania najprostszej operacji wymagane jest od użytkownika maksymalne skupienie. Sterowanie powinno być intuicyjne. Najlepszy tuchpad z najlepszym sterownikiem nie będzie w stanie przewidzieć wszystkich zachowań użytkownika, który sam wszak stworzył tego tuchpada;)

Komunikacja komputera z człowiekiem (tylko w tedy ten układ ma sens) powinna opierać się na czystym mechanicznym ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności