Skocz do zawartości

Artykuły AI szybki boost


yeahgone

Rekomendowane odpowiedzi

Bez AI też się szybko da:

 

Tekst pierwszy:

 

- 7:49 publikacja

- ok 9 indeksacja

- w południe #2 miesjaca w serpach

- po 15tej #1 i dreict answer boxy ...

 

 

Tekst pisany 2 tygodnie na pdostawie ankiety.

 

Tekst drugi:

 

- wrzucony wczoraj ok 19-20

- rano top10-12

- po południu #6 pozycja

 

Wykorzystano ogromne zasięgi social media.

 

Nieważne, że to niszowe - domena nie jest jakas mocna (agencyjna - Semgence). Chodzi o świeżość contentu i fakt, że takiego nei znajdziesz nigdzie w Polsce.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marecki8789 - racz przestrzegać regulamin forum 😡

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była tutaj mowa o artykułach, a jakie macie doświadczenia z obrazkami generowanymi przez AI? Wskakują w ogóle do indeksu, pozycjonują się dobrze w wyszukiwaniu wg. obrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam ich na jednej stronie do treści. Wyszukują się tak samo jak każde inne. Zamiast do artykułów dawać z stoków to daję te zrobione w  wyszukiwarce Bing. Problem w tym że często musi mi kilka razy je rysować aby wyszło to co chcę a nie coś zupełnie innego. 

Serwis internetowy ToTemat działa od 2020 roku. Publikujemy artykuły na różne tematy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, korzystałem teraz z kilku dostępnych generatorów, ale wszystkie wygenerowane obrazy są mocno graficzne, tak jak np. poniżej.

To chyba słaby pomysł żeby to umieszczać jako zdjęcie główne/miniatura artykułu na blogu np. Artykuł o programach komputerowych przydatnych dla programistów - taki przykład. Czy korzystacie właśnie z tego typu obrazów na zapleczu/blogach i Google póki co to toleruje? Może możecie polecić coś lepszego?

 spacer.png

  • Haha 2

Fotograf ślubny z pasją i doświadczeniem. - Wytwórnia Kadrów - Realizujemy zlecenia w Opolu, Wieluniu i Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, akselb33 napisał(a):

Czy korzystacie

Nie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wiedzieć, że odpowiedzi pisane przez sztuczną inteligencję mogą wprowadzać w błąd. Zamarzyło mi się wykorzystać AL do napisania artykułu w temacie "czy można powołać świadka bez jego zgody". Można, zapewniam, regulują tę kwestię przepisy. A co na to pytanie chat AL? Otóż:

 

Powołanie świadka bez jego zgody jest niedopuszczalne i niezgodne z zasadami sprawiedliwości. Świadek powinien mieć możliwość świadczenia z własnej woli i być informowany o swoich prawach i obowiązkach. Jeśli świadek nie wyraził zgody na udział w postępowaniu, nie powinien być zmuszany do uczestniczenia w nim siłą. W przypadku konieczności powołania świadka bez jego zgody, należy zachować szczególną ostrożność, aby zapewnić jego prawo do uczciwego traktowania i ochronę jego interesów.

 

G...no prawda.

Nie mogę edytować, oczywiście chodzi o AI  a nie o AL

W wysportowanym ciele zdrowy duch - https://ripper.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 15:35, akselb33 napisał(a):

Cześć, korzystałem teraz z kilku dostępnych generatorów, ale wszystkie wygenerowane obrazy są mocno graficzne, tak jak np. poniżej.

To chyba słaby pomysł żeby to umieszczać jako zdjęcie główne/miniatura artykułu na blogu np. Artykuł o programach komputerowych przydatnych dla programistów - taki przykład. Czy korzystacie właśnie z tego typu obrazów na zapleczu/blogach i Google póki co to toleruje? Może możecie polecić coś lepszego?

A dlaczego miałby nie tolerować. Dlaczego obrazek stworzony przez AI miałby być na cenzurowanym a obrazek z  stock'owy nie? To tylko obrazek okraszający tekst. 

W wysportowanym ciele zdrowy duch - https://ripper.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, frajer napisał(a):

To tylko obrazek okraszający tekst. 

Nie, nie tylk okraszajacy tekst. Mam kilka przypadków i testujemy, że dedykowane grafiki robią robotę.

22 godziny temu, frajer napisał(a):

Powołanie świadka bez jego zgody jest niedopuszczalne i niezgodne z zasadami sprawiedliwości.

no własnie - ostatnio jedna taka powołała mnie na świadka i musiałem się stawić. nie informowała - po prostu co do zasady i dobrego kanonu pytasz sie osoby czy chce i może być swiadkiem a ta .... nie pytała.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności