Skocz do zawartości

publ.pl - platforma do zamawiania artykułów z linkami


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Promo się skończyła, ale ceny i tak są ciągle dobre, zapraszam :) 

 

PS. Udało się wrzucić nową stronę. Jest troszkę lepiej moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okazwłoka Wygląda to teraz dużo lepiej. Z uwag jakie mam to na liście stron brakuje mi dwóch rzeczy:

  • wybór kilku kategorii przy filtrowaniu (np. chciałbym zaznaczyć Informatyka, Komputery, Technologia)
  • sortowanie (np. wg ceny lub ilości odwiedzin, żeby wybrać najatrakcyjniejszy serwis)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie, tak będę wprowadzał takie funkcjonalności, mam trochę tego spisane :) Dopisuję możliwość wybrania kilku kategorii, bo tego nie miałem, a przyda się :) Będzie też oznaczanie strony w przypadku gdy już artykuł w ramach projektu istnieje na stronie.

 

Aktualnie przygotowuję nową funkcjonalność z możliwością linkowania ze stron głównych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jako klient pochwale :) najważniejsza jest tutaj jedna kwestia, że @okazwłoka nie tylko przy tej usłudze (ale i przy innych ) wszystko wyjaśni, pokieruje, a nawet dorzuci bonus :) 

 

 

  • Like 1

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze i sprawdzone typy bukmacherskie

Poznaj najlepszy serwis samochodowy Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)

publ.pl to platforma do publikacji artykułów sponsorowanych, ale już na dniach będzie dostępna opcja publikowania linków na stronach głównych i na stronach kategorii. Opcja jest przygotowana i testowana. Tak to wygląda przykładowo:

 

 

 

seYojrfL2

 

i efekt na stronie:

H8M145Bmy

 

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kod rabatowy ważny przez tydzień:

obniża koszt doładowania o 10%: 
ETO-MEO-QUX-XXT

 

Obecnie publ.pl ofertuje:

- szybką publikację artykułów sponsorowanych na 176 stronach

- szybką publikację linków na stronach głównych i stronach kategorii (linki z "sidebarów")

 

A już za niedługo dojdzie nowa funkcjonalność, będą to tanie linki ze stron głównych, ale już nie ze stron ze standardowej bazy publ.pl (przeznaczonej na publikacje artykułów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, okazwłoka napisał(a):

Obecnie publ.pl ofertuje:

- szybką publikację artykułów sponsorowanych na 176 stronach

- szybką publikację linków na stronach głównych i stronach kategorii (linki z "sidebarów")

 

 

czy te strony pod artykuły były testowane co do realnego wpływu na serp'y? Daje to coś?

"

 

Cytat

Tanie linki tanie linki ze stron głównych, ale już nie ze stron ze standardowej bazy publ.pl (przeznaczonej na publikacje artykułów).

 

czy to także nie są strony z topx? Coś zupełnie niezależnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie badam wpływu na serpy, bo to coś co ciężko zbadac. Ogólnie są to domeny z historia, linkami -z definicji powinny dawać moc.

 

Ta nowość w publ.pl to będzie coś zupełnie niezależnego, dopiero baza będzie powstawała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W systemie mamy już kilka możliwości zdobywania linków.

1. Artykuły z linkami (główna baza stron)

2. Linki ze stron głównych (główna baza stron)

3. Linki ze stron kategorii (główna baza stron)

4. Linki ze stron głównych EKO (dodatkowa baza stron

 

Główna baza stron to strony stawiane specjalnie pod artykuły sponsorowane na wygasłych domen z dobrą historią. Są one przedłużane, a jeśli nie chcą chwycić widoczności w Google, to są podmieniane na inne z zachowaniem treści. Ceny artykułów mniej więcej od 10 złotych, cena linka ze strony głównej od 5-6 złotych za miesiąc, a jeszcze taniej linki ze stron kategorii.

 

Dodatkowa baza stron to strony postawione na wygasłych domenach (domeny są przeznaczone na sprzedaż). Można z nich kupić tylko linki ze stron głównych, koszt to 3 zł sztuka za miesiąc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

PONAD 50% zniżki.

Mam jedną ofertę tego typu (dla pierwszej osoby która się do mnie zgłosi).

Oferta dotyczy możliwości opublikowania artykułu na wszystkich z 178 stron - normalny koszt to 4066 zł netto,

ja oferuję tutaj jeden taki pakiet za 2000 zł netto.

 

Do wyboru daję możliwość wybrania jednej z dwóch opcji:

1. Załadowanie punktami o wartości 4066 zł

2. Utworzenie szkicu dla każdej strony z systemu

 

Zakup takiego pakietu (w przypadku wyboru opcji nr2 czyli utworzenia szkiców artykułów)  daje dodatkowo stały rabat 25% na późniejsze publikacje zgodnie z preferencyjnym cennikiem zależnym od ilości publikacji:

Ranga Zniżka Min. ilość art. Średni koszt Opis
Tekstofob 0% do 9 22,84zł Nie bój się pisać! Stać Cię na poziom wyżej!
Słowny Obibok 5% 10 21,70zł Od 11 publikacji otrzymasz 5% zniżki na każdą publikację. Niedaleko masz do kolejnego poziomu!
Słowomaniak 10% 20 20,56zł Jesteś prawdziwym słowomaniakiem! Za dużą ilość zamówień otrzymujesz 10% zniżki. Słowa płyną z twojej klawiatury!
Mistrz Literatury 15% 50 19,42zł Twoje publikacje to prawdziwe arcydzieła! Zyskujesz 15% zniżki za mistrzowskie teksty.
Mocarz Tekstu 20% 100 18,27zł Opublikowałeś już ponad 100 tekstów w ostatnich 24 miesiącach. Jesteś mistrzem!
Władca Słów 25% 150 17,13zł Jesteś prawdziwym władcą pióra! Masz 25% zniżki jako Władca Słów. Twój talent nie zna granic!
Boski Pisarz 30% 200 15,99zł Więcej niż 30% zniżki nie dostaniesz :) Rządzisz na publ.pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności