Skocz do zawartości

Nowa wyszukiwarka


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

podstawa softu 1 szt. zoom 99$, modyfikacje 750$, jeden serw proxy 150$, 2 pajak 150$ to pod wzgledem softu.

jeszcze czeka mnie kilka modyfikacji wiec dojdzie okolo 500$

hostowanie wynienie okolo 400-600 zl pozniej,

nie liczac glupiej rozbudowy sprzetu na pajaka do 1 GB ramu + dzisaj czasowo dalem 256 czyli 1 GB 256 ramu bo inaczej by sie dusil, a jednoczesnie wykonuje 10 polaczen 1 pajak, ni euwzgledniam tez lacza bo to mam przy okazji innych czynnosci.

a wproawdzam takie sobie rozwiazanko

SPIS HASEL w wyszukiwarce alfabetycznie

np.

dodasz swoja strone odnajdziesz ja na popularne hasla i zgloszisz sobie do google w formie statycznej

SPIS HASEL bedzie forma sitemap, obecnie odnajduje okolo 70 000 hasel

czyli jest to 70 000 stron

np.

wersja testwowa

https://www.szookacz.pl/hasla.php

wejdz na LITERKE A

beda tam slowa zaindksowane na literke A jako mapa strony

slow na sama literke A jest mega tysiecy wiecej ale narazie testuje

wiec umiescilem porownawczo

mozna takze robic cos takiego

ze sprawdzasz na jakie slowa jest twoja strona

na 1 stronie

i wchodzisz na podstrone haselko.php

i robidsz dodaj haslo

wchodzisz na liste haselek dodanych i tam jest haselko w sitemap

wiec wyszukiwarka sama w sobie bedzi eprzyjazna SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Zastanawiam się nad wprowadzeniem 1 uslugi platnej, co myslicie o takim rozwiazaniu.

Koszt: 10 zl /przeznaczony na rozwoj

zawiera: dodanie strony

stworzenie osobistego sitemap do strony

tzn. dostajesz Panel, odszukujesz swoja strone na mozliwe duza ilosc slow kluczowych, slowa kluczowe na ktore jest widoczna Twoja strona dodajesz za pomoca dodaj tak jak tutaj www.szookacz.pl/dodajranking.php

ja przygotowuje strone nazwa twoja.php tak jak tutaj www.szookacz.pl/najpop.php

i automatycznie slowa ktore wpiszesz tworzą sitemap linkow do wynikow wyszukiwania twoje strony co pomaga ci zaindeksowac linki.

Czekam na wasze zdanie czy takie cos Wam sie podoba.

jest to pomysl w trakcie rozwoju

jezeli juz dzisiaj chcesz taki sitemap pisz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt: 10 zl /przeznaczony na rozwoj

super, ale ja myślę ze dycha to za mało bo będzie się kojarzyć wiesz, z pozycjonowaniem za 9,90 - szook skoro dajesz ogromne możliwości żądaj za to dużo wyższej zapłaty :D

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meciek internetowice to inny robick tez nowy ale nie moj.

Ja teraz zmieniam robocika na troszke inny

tzn taki ktory nowe doda w 6 godzin a reindksowal calosc bedzie w 48.

teraz dodaje nowe w 24 i reindeksuje w 24 a to zbyteczne bo w sumie wazniejsze jest chyba dodanie nowego niz reindkesacja, choc na to tez chce klasc nacisk.

Narazie mam mozliwosc indeksowania do 100 000 urli, nie z ograniczenia sieciowego czy serwera lecz jedynie serwera indkesujacego ktory na to ciagnie 1 GB, jak tylko dokupie 1 GB bede mogl zwiekszyc ilosc indeksowanych domen, bo mowa o domenach bo dok. moge wiecej, choc narazie mam za malo domen zaindeksowanych by indeksowac podstrony, testy pokazaly mi ze wtedy 1 domena moglaby mi zasypac wyniki na dane haslo

Do Piotrka, masz prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook

Wyszukiwarka jest niezała, możesz już zmienić to https://www.szukaj.szczecin.pl/search.php?q=za+10+z%B3 - patrz na przykład na szóstą pozycję. Zresztą jest niezła zabawa jak się wpisuje różne teksty w polu wyszukiwarki i później czyta wyniki. Możecie popróbować.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook  

Wyszukiwarka jest niezała, możesz już zmienić to https://www.szukaj.szczecin.pl/search.php?q=za+10+z%B3 - patrz na przykład na szóstą pozycję. Zresztą jest niezła zabawa jak się wpisuje różne teksty w polu wyszukiwarki i później czyta wyniki. Możecie popróbować.

https://www.szukaj.szczecin.pl/search.php?q...oner+za+dych%EA ...?

:D, oj Szook... ;)

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

spox, spox :-)

To tylko testy dla Google nowego wykrywacza pseudokontekstowego subalgorytmu nadpozycjonującego między wierszami wyników

mój nowy pająk powinien wkrótce dotrzeć do celu, tam jest wiele haseł których na pierwszy rzut oka nie widać za dychę albo dwie

Wkrótce po wielkim BUM BUM w kancelarii prezesa Google zobaczycie nowe wyniki zamierzam umiescic tam 134,888,999,1 wyników z domeny szook.pl

Prace nad filtrem w Google chwilowo zaniechałem

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj lamer lamer co Ciebie boli ze zes sie do mnie uwalil /.???

Yeden- szukaj.szczecin.pl to nie wyszukiwarka tylko katalog testowy.

A to o czym mowisz to zwykly tester do umieszczenie modyfikowanych linkow platnych lub nie modyfikowanych.

Tzn w porzyszlosci ktos kto zamowi link w tej formie dostanie taki

jak w innej formie np. https://www.szukaj.szczecin.pl/search.php?q...=pozycjonowanie to dostanie takie linki.

Tak czy tak moim zdaniem tester jest super bo katalog bedzie na 50 IP i wykupujac link sponsorowany na jednej czy 2 domenie dostanie spora ilosc linkow z jednej domenyale to jest katalog nie wyszukiwarka.

wyszukiwarka jest tutaj www.szookacz.pl

Lamer widac ze to twoja jedyna mozliwosc wykazania sie wiedza przyczepic sie do szooka ale ciesze sie bo to pokazuje Twoja slabosc i zazdrosc iz sam nie potrafisz zrobic nic lepiej.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo jaknajbardziej dodawaj tam swoje strony już teraz.

Bowiem wszystkie dodane strony będę przeniesione z baza do katalogow docelowych, więc tak czy tak on działa.

Forma testowa to oznacza że pewne skrypty tam są testowane które będą lub nie będą wprowadzane do katalogów docelowych.

Więc jak dodasz się do szukaj.szczecin.pl to już niebawem pojawisz się też w 50 innych wortalch, portalach, katalogach itd.

teraz testuje też połączenie linków sponsorowanych, wyszukiwarki i katalogu w jedną całość

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności