Skocz do zawartości

Obsługa klientów...


str

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem ciekaw kilku rzeczy dot. obsługi klientów. Waszych klientów na usługi seo.

Wiem, że co człowiek, co firma to inna polityka, zwyczaje, nawyki, dlatego pewnie i odpowiedzi będą nieco inne...

Ale oki do rzeczy:

1. Jak dokumentujecie pozycje stron w google klientom? Np. stawke za top 3 a top5 macie inną. Strona 20dni była 5, w końcu miesiąca wskoczyła w top3... Jak traktujecie klienta? Pieniądze za top3 pobieracie? Czy wyciągacie średnią? Dokumentujecie to jakimiś raportami? (jak tak to jakim narzędziem generowane?)

Odnośnie średniej- jeżeli ktoś taki wariant stosuje to chętnie posłuchałbym szczegółów - czym wyciąga średnie? Na jakiej podstawie (bo wiadomo DC są różne, podobnie z wynikami..)

2. Jakich używacie narzędzi do monitorowania/raportowania stron. Nie mówię tu koniecznie o klientach. Ale wystarczy mieć własnych 10 serwisów, na każdym średnio 3 pozycjonowane frazy ... i ...? Ręczne cotygodniowe sprawdzanie jest dość mozolne przyznacie...

3. A może znajdą się odważni którzy opublikują np raporty w pdfach jakie wysyłają swoim klientom:>?

do moderatora: gdy okazało się, że pomyliłem miejsce proszę o przeniesienie posta w odpowiednie miejsce, dziękuję.

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do monitorowania pozycji polecam webceo ale we wersji darmowej sprawdza tylko pozycje 5 słów na raz lub póki co darmowe jeszcze seo.net.pl - wprowadzasz schemat czyli asłowa kluczowe i strony do sprawdzenia i program codziennie sprawdza Ci pozycję robiąc wykresy. POLECAM

JA póki co wyliczam średnia pozycję w m-cu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności