Skocz do zawartości

100 tys za euro2012.pl


G.Krawczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe info na gazecie dzisiaj wyczytałem:

Około 100 zł zapłaciła trzy lata temu firma Ideo z Rzeszowa za rejestrację domeny www.euro2012.pl. Wczoraj mieli już ofertę kupienie jej za 100 tys. zł.

Czyim pomysłem była rejestracja domeny, nikt już nie pamięta. - Projektujemy serwisy i portale internetowe. Wykupiliśmy domenę bez względu na to, gdzie będą organizowane mistrzostwa, z zamiarem tworzenia serwisu o tym wydarzeniu - mówi Arkadiusz Michno, dyrektor generalny Ideo.

Telefony w Ideo dzwonią, pęka w szwach skrzynka pocztowa. - Odzywają się zainteresowani kupnem domeny - mówi Michno. Wszystkim odmawia. Chce stworzyć portal dla kibiców, bo - tłumaczy - on i jego pracownicy też są kibicami.

Już teraz na www.euro2012.pl zagląda dziennie kilkadziesiąt tysięcy osób. Na forum cieszą się z mistrzostw. Ale piszą też: "Ludzie zróbcie tu dobrą stronę o Euro, a będziecie milionerami".

Micho już odbiera telefony od chętnych do współpracy: np.: "Jestem statystykiem futbolu, znam cztery języki i pisanie o mistrzostwach to mój obowiązek narodowy", albo: "Mieszkam w Poznaniu, chcę relacjonować budowę stadionu". - Zadzwonił też do mnie znajomy i poprosił o podanie wygranych numerów totolotka w następnym losowaniu - śmieje się Michno.

Źródło: Gazeta Wyborcza

100 tysięcy za domene na pół sezonu? Powoli ludzie głupieją z tym zarabianiem na domenach na siłę. A szczytem tego jest kupowanie domeny mundial2012.pl bo takie rzeczy już też na allegro się widzi heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
kto za tę domenę zapłaci więcej niż 200zł będzie frajerem

podaj jakieś argumenty za twoją tezą, bo ja uważam że domena jest warta nawet więcej niż 100 k już teraz jest setki wejść bez pozycjonowania jej, w czasie ogłoszenia że polska i ukraina zorganizują euro było 200 wejść na sekundę na stronę, każdy portal chciałby przejąć taką domenę, a organizatorzy euro tym bardziej.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Stworem, nie mowiac juz o firmach, które na 100% będą się reklamować w tym serwisie to dodatkowo krocie można zbić na AdSense'ach.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santa Seven - frajerem to jestem ja, że nie kupiłem jej 4 lata temu. Taka strona może przynieść miliony!

Euro to wielkie przedsięwzięcie. Miliony ludzi śledzą wyniki meczy w internecie. Setki tys. szukając hoteli, restauracji, dojazdu ( linie lotnicze ) wpisze w google euro 2012 lub od razu euro2012.pl

Dobrze zrobiony portal zarobi krocie. Każdy hotel będzie chciał się tam zareklamować na 2 lata co najmniej za kilka tys. I tak im to się zwróci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia... gwarantuje Ci ze ideo nawiąże współprace z:

a ) najlepszymi pozycjonerami, których na pewno już zatrudnia do innych stron

b ) największymi portalami

I mają o wiele wiele wiele wiele ... większe zaplecze finansowe od Ciebie

Tu masz ich plany https://www.euro2012.pl/wp-content/uploads/...atkaprasowa.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyz ci na drogie sadze, ze tematg sie wyczerpal nie ma co sie podniecac czlowiek zrobil interes i przy okazji ma darmowa reklame. Proponuje zamknac temat - mnie osobiscie NajISP zrobil na kilkanascie domen innych tak samo AZ kase wziol domen nie zarejestrowal, domeny sa juz na kogos innego i nie chce oddac pieniedzy w dodatku jak lookam na ten temat i widze te kwote to cisnienie mis skacze.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zarobią krocie na tej domenie lub na serwisie powstałym i reklamach to jedno, a drugie to to że mają taką reklamę firmy że aż głowa boli, bo teraz nawet pewnie ludzie z ministerstwa sportu i pzpn'u słyszeli o tej firmie, do tego dochodzą artykuły o firmie w znanych portalach czy nawet w gazetach jak gazeta wyborcza

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności