Skocz do zawartości

Tysiąc linków do mojej strony, które nie powinny istnieć


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wszedłem na wyszukiwarkę bing.com i yahoo.com aby sprawdzić czy tytuły i meta opisy mojej strony głównej są takie jak je wpisałem w YoastSEO w WordPressie. Okazało się, że są... w porównaniu do wyników w wyszukiwarce Google, która uznała, że wie lepiej co ma u niej się znajdować. Ale mniejsza z tym bo to nie jest już większym problemem. Po wpisaniu - site:mójadres.pl - w obydwie wyszukiwarki Bing i Yahoo okazało się, że jest 1150 wyników dla mojej strony z adresami takimi jak widać poniżej. BARDZO WAŻNA INFORMACJA - nigdy przenigdy nie istniały u mnie tego typu adresu URL. Nic nie miałem nigdy o dodawaniu produktów do sklepu na mojej stronie internetowej. Dodam, że w wyszukiwarce Google nie ma takiego problemu i ilość znalezionych stron to 16 co jest zgody z Google Search Console. Może ktoś mi pomóc i wytłumaczyć co tu się stało? 

Chcę jeszcze dodać, że jestem zielony w tym temacie i że póki co nie robię strony dla nikogo. Wspominam o tym bo pod ostatnim moim postem, ktoś musiał się doczepić i uznać, że jestem nieuczciwym wykonawcą 😄. Problem dotyczy mojej strony.


 
96–105 z 1.150 wyników
  1. Witryna301 Moved Permanently . The document has been permanently moved.

     
  2. Witryna301 Moved Permanently . The document has been permanently moved.

  3. Witryna301 Moved Permanently . The document has been permanently moved.

  4. Witryna301 Moved Permanently . The document has been permanently moved.

  5. Witryna301 Moved Permanently . The document has been permanently moved.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kris_set napisał(a):

Może ktoś wcześniej miał tę domenę.

 

Sprawdź tutaj

https://web.archive.org/

Faktycznie
Saved 5 times between November 22, 2010 and January 2, 2014.

Dziękuje Ci. Mogę to jakoś teraz rozwiązać? Rzeczy, które przychodzą mi do głowy to wykluczenie stron w pliku robots.txt albo przekierowania ale nie mam pewności co i jak i nie mam pewności czy wgl dobrze kombinuje ;)

I dlaczego tak się stało w bing.com i yahoo.com a w Google wszystko jest w porządku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jesteś świadomy, że w drugim poście tego tematu wrzucasz swoją stronę (stronypodklucz.PeeL) 😆

Tematy które powinny cię zainteresować to: httpstatus 403 / 410 (a najlepiej zapoznać się z całą "rodziną") i robots.txt (który nie powinien służyć do tego co chciałbyś zrobić).

btw one-page na elementorze za 1700?! 🙆‍♂️

 

Powodzenia

Edytowane przez Harry

Pomogłem->

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Harry napisał(a):

Chyba nie jesteś świadomy, że w drugim poście tego tematu wrzucasz swoją stronę (stronypodklucz.PeeL) 😆

Zorientowałem się zaraz po wrzuceniu posta :D

2 minuty temu, Harry napisał(a):

Tematy które powinny cię zainteresować to: httpstatus 403 / 410 (a najlepiej zapoznać się z całą "rodziną") i robots.txt (który nie powinien służyć do tego co chciałbyś zrobić)

Powodzenia

Dzięki za odpowiedź

3 minuty temu, Harry napisał(a):

btw one-page na elementorze za 1700?! 🙆‍♂️

To chyba nie widziałeś wyceny pewnego Pana z YouTube za stronę one page w Elementorze:D . Wystarczy policzyć ile jest roboty z tym wszystkim. Ja przynajmniej się pofatyguje, żeby dowiedzieć się (i nie spieprzyć nikomu strony) tyle ile się da. Widziałem jak wyglądają strony zrobione z jakiegoś oferteo czy innego olx. Jeżeli weźmiesz pod uwagę dobieranie odpowiednich słów kluczowych, optymalizację w YoastSEO, pomoc przy dobraniu odpowiednich treści na stronę (treści, które mają sprzedawać a nie opowiadać o pierdołach, których nikt nie chcę czytać)  zrobienie grafiki w Photoshopie (jeśli ktoś by chciał) itd. itd. to trochę czasu na to trzeba poświęcić i nie zrobisz strony w jeden dzień. Pokażę Ci idealny przykład stron za kilkaset dolarów a nie za tysiące jak sam autor strony się chwali zresztą :D

https://www.attractweb.com/

Więc tak. Jeżeli ktoś uważa, że 1700 to za dużo to za 300 zł mogę zrobić taki właśnie One Page :D

Ale jestem ciekaw... Jaka uważasz, że powinna być cena za stronę One-Page? 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, janusz12seo napisał(a):

btw one-page na elementorze za 1700?! 🙆‍♂️

Posiedziałem trochę w internecie i jestem w stanie przyznać rację, że cena może trochę odstraszać jak za stronę one page. Docelowo była to oferta "Strona Internetowa Podstawowa" do 5 podstron itd. Nie przemyślałem pewnych rzeczy, a jako że nie zacząłem jeszcze współpracować z klientami to za bardzo się nie przejmowałem takimi tematami jak cena. Dziękuje za ten komentarz. Myślę, że dokonam pewnych zmian w wolnej chwili. 

PS. Ale i tak zostaje przy swoim odnośnie tego, że strony one page za 300-400 zł to musi być dno. Za dużo się uczyłem projektowania, żeby teraz brać te 400 zł za 3 dni pracy (o ile) Przez te wszystkie miesiące widziałem już strony których ceny (od tych najtańszych) zaczynają się od 1000$ (lub w Polsce od 2400 zł bodajże) a gościu ma przyklejone menu, które "przeskakuje" podczas scrollowania i nagle tracisz wątek i orientacje. Litości :D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności