Skocz do zawartości

Joomla vs Drupal


JarekMk

Rekomendowane odpowiedzi

Umówmy się - rozpoczęcie przygody z CMS typu Drupal, gdy nie ma się przygotowania programistycznego i nie zna się biegle języka angielskiego jest dużo trudniejsze, niż rozpoczęcie przygody z Joomla!. Myślę, że właśnie dlatego początkujący (jak ja) wybierają Joomla!, a ci bardziej zaawansowani webmasterzy Drupala.

Jeśli ten stan rzeczy Wam odpowiada, to trudno. Bo czytam te poradniki i czytam, i dalej nie wiem, jak zainstalować np: galerię zdjęć w Drupalu. Dobrze, że już umiem podstawić edytor tekstu i przestawiać pozycje w menu...

Ja mam trochę inne doświadczenia, jak testowałem Joomlę to myślałem że właśnie ona jest dla jajogłowych.

Mimo że się słabo znam to Drupal jest przyjaźniejszy, zaznaczam że z angielskim u mnie słabo.

Wystarczy kilka dni z Drupalem aby w pełni poznać jego podstawowoe funkcje.

Drupal ma takie możliwości że aż ciężko to opisać.

Np To jest na Drupalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Po jaką cholerę hodujecie sobie konkurencję? Niech ludzie myślą, że drupal jest tylko dla hobbystów :). Za kilka lat bedzie masowe hurra i przesiadka na Drupala :). Ale puki co niech nasze tagi wyłażą na wierch serpów. Odpuście walkę, z ludźmi którzy kiedyś dokonali wyboru i obstają przy swoim tylko ze względu na zaszłości historyczne - ich broszka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Po jaką cholerę hodujecie sobie konkurencję? Niech ludzie myślą, że drupal jest tylko dla hobbystów :). Za kilka lat bedzie masowe hurra i przesiadka na Drupala :). Ale puki co niech nasze tagi wyłażą na wierch serpów. Odpuście walkę, z ludźmi którzy kiedyś dokonali wyboru i obstają przy swoim tylko ze względu na zaszłości historyczne - ich broszka :).

... i psuje sie rynek, potem dostaje się zapytanie czy zrobisz mi stronę w stylu YouTube za 100 PLN. :D

"Dopiero gdy wolna wola znowu zaskoczyła, przerwali bieg po torze przeszkód ich własnej konstrukcji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności