Skocz do zawartości

Jaki monitor dla pozycjonera?


iron_man

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam na drugim kompie CRT IIYAMA 903DTA (19" wysokiej klasy) i u siebie LCD Belinea 102035W (20,1" panorama). Dla mnie roznica jest duza i jak sie samemu nie przetestuje panoramy LCD to nie mozna sie wypowiadac na temat tych monitorow. Mozna z powodzeniem podzielic ekran na polowe. A swoja droga to wczesniej mialem podlaczone oba monitory do mojego komputera i taka opcja jest fajna przez jakis czas. Po pierwsze nudzi sie szybko, po drugie wzrok przyzwyczaja sie do LCD bardzo szybko i nawet najlepszy monitor kineskopowy męczy wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam panorame w laptopie ale nie ma co porownywac ekranu laptopa do monitora LCD.

do CRT jest jedna rzecz godna polecenia - okulary z filtrem antypolaryzayjnym (czy jak im tam) - odkad je mam (nie mam wad wzroku) czuje sie zupelnie inaczej - oczy naprawde mniej sie mecza - polecam :placze:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 cale HP - panorama.

I jestem happy! Stabilny, bardzo solidny, przyjemny wizualnie.

Komfort nieporównywalny do 4:3, wreszcie da się pracować na szerokich oknach.

A i samych okienek się da więcej widzieć na raz.

Chyba sobie drugi do pary sprawię :placze:

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że większość Szajsungi zachwala :))) jak pisałem, też go mam, i komfort pracy elegancki - tak offtopując to marka samsung robi się nam powoli naprawdę "markowa" - ten monitor który mam 226bw to już naprawdę produkt z najwyższej pułki :)

baner_syrop_pio.jpg

... i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także szukam monitora LCD, najlepiej w cenie 800 - 900 zł. Dla mnie istotna sprawa to jaką monitor LCD posiada matryce.

Zastanawiam się nad 19 calowym BenQ FP91GP (z matrycą MVA). Można go już kupić mając 900 zł.

Sporo dobrego o nim piszą -> https://www.google.pl/search?hl=pl&q=Be...+Google&lr=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności