Skocz do zawartości

Zakładki w IE7


yavaho

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tylko tak u mnie jest, ale jest to od samego poczatku, od kiedy zainstalowałem IE7 i dla mnie jest to wystarczający powód aby go odinstalować.

A więc:

Gdy klikne prawym klawiszem na linka i dam "otworz w nowej karcie" to okno w ktorym aktualnie sie znajduje przestaje reagować na kręciołka myszy jak i strzałki na klawiaturze (w gorę, w dół) i spacje. Musze kliknąć gdzieś w puste miejsce i wtedy dopiero mogę przewijać stronę.

To nie wszystko. Przechodze do tej nowo otwartej karty i tam też nie moge przewijać. Musze znowu kliknąć gdzieś w puste miejsce.

Ktoś wie jak naprawić ten bubel?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem!

Zmień przeglądarkę!

Mam cztery zainstalowne

jaką proponujesz?

Proponuje Firefoxa. Jest wolniejszy od opery, ale interfejs jest o wiele bardziej przyjazny i intuicyjny... no i masa dodatków. Poza tym, jesli skrobiesz html to jest duże prawdopodobieństwo, że to co zadziała pod ff będzie działać też pod resztą przeglądarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, jesli skrobiesz html to jest duże prawdopodobieństwo, że to co zadziała pod ff będzie działać też pod resztą przeglądarek.
Ale ja nie licze na prawdopodobieństwo i właśnie dla tego mam cztery przeglądarki, aby byc pewnym w 100% jak strona w nich wszystkich wygląda (różnice są nawet pomiędzy IE6 i IE7).

A pytanie "jaką polecasz" było żartem :)

Myślałem że może to juz jest znany bug w IE7 i jest na to jakiś patch.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ale ja nie licze na prawdopodobieństwo i właśnie dla tego mam cztery przeglądarki aby byc pewnym w 100% jak strona w nich wszystkich wygląda (różnice są nawet pomiędzy IE6 i IE7).

Chyba nie zrozumiałes odpowiedzi. Ja też nie liczę na prawdopobieństwo, ale trzeba wybrać bazową przeglądarke przy produkcji kodu, a na tym polu sprawuje się najlepiej ff - i o to mi chodziło w poprzedniej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności