Skocz do zawartości

Abonament RTV ściągany z pensji?


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Pora założyć konto na wyspach kanaryjskich i przelać całe oszczędności
Sprawdzone, jak na razie działa ;-)

Informacje nieaktualne. Od kilku miesięcy przy przelewach międzynarodowych powyżej równowartości 10.000 USD, konieczne jest przedstawienie faktury handlowej, od której się trzeba rozliczyć. ;)

Niedługo będziemy płacić podatek od wdychanego powietrza.

Już płacimy, nazywa się ZUS. ;)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płace za kablówkę, niech spadają.

Opłaty abonamentowe pobierane są za używanie odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych. Przyjęto domniemanie, że osoba, która posiada odbiornik radiofoniczny lub telewizyjny w stanie umożliwiającym natychmiastowy odbiór programu, używa tego odbiornika. Z obowiązku wnoszenia opłat za używanie odbiorników rtv nie zwalnia opłacanie rachunków za korzystanie z telewizji kablowej i z platform cyfrowych oraz posiadanie zestawów satelitarnych.

To informacja z: https://www.krrit.gov.pl/abonament/abonamen...ipiec06popr.pdf

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, niezła perfidia, kolejny bezzwrotny i jednostronnie ustanowiony podatek - składka na... Rządową propagandę - czy słuchasz, czy nie słuchasz, złożyć się musisz (powinieneś).

Przy okazji, jeszcze nigdy nie płaciłem abonamentu (do niepłacenia którego wszystkich zachęcam), a odkąd wprowadzili abonament jestem uczulony żeby mówić nieznajomym pukającym do drzwi że nie korzystam z publicznej telewizji, bo nie mam odbiornika. I tak wyłącznie Policja lub organ z nakazem sądowym, mają prawo wejść do mojego mieszkania żeby zobaczyć co się wewnątrz znajduje.

Niby dlaczego cena reklam w TVP (w przeliczeniu na 1 uniq :), znaczy się widza) mają być dużo niższa niż w stacjach komercyjnych, przy założeniu że wszyscy muszą się dorzucić do garnuszka, żeby TVP mogło wycinać pozostałych graczy?

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, paranoja :/

Złodzieje i tyle!

Dam Wam mały przykład co do głupich podatków w naszym "kochanym" kraju rządzonym przez bandę debili:

Powiedzmy że jestem właścicielem publicznego kibla

1.kupując kible, umywalki, srodki sanitarne płacę podatek 22%

2.płacę za wodę 1m3 np. 2zł + opłata za zanieczyszczanie środowiska 1/2 opłaty za 1m3 wody + podatek oczywiście

3. ktoś przychodzi się wylać czy coś daje mi np.1zł - płacę od tego poadatek dochodowy

4. przy opłatach za prąd, gaz itp. do ogrzania budynku też podatek

Głupie wymysły paranoicznego państwa żeby oskubać nas jak najwięcej, a do tego inflacja znowu poszła w górę...

pozdros

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności