Skocz do zawartości

seo-software


str

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak ja nawet go uzywam

Mam oryginalna wersja za zamieszczenie linku do ich strony.

Narzedzie ok ale przy wlaczaniu strasznie dlugo cos wczytuje, tak samo jest z generowaniem raportow czy tez przeskakiwaniem po statystykach.

Ogolnie dobry ale mysle ze WEB Ceo jest lepszy - jednak w nim jest problem bo nie pokazuje dobrze wynikow dla google.com (przynajmniej u mnie tak bylo)

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam

Używa ktoś może tego programu: https://www.seoadministrator.com/seo-software.html ?

Wygląda na dość ciekawy...

Kupiłem oryginał i mam mieszane uczucia. Narzędzie to jest piekielnie wolne i cały czas się zamula (nie mówię oczywiście o wyszukiwaniu w internecie).

Przy 200 słowach kluczowych i jednej domenie wyświetlanie rankingu to porażka. Na wczytanie jednego raportu czekam około minuty, przy 10 sam sobie policz ile. Nie można sortować wyników, np. po pozycji w google. Nie ma możliwości zaznaczenia/odznaczenia wszystkich pozycji jednym kliknięciem - jest to wyjątkowo upierdliwe w przypadku gdy chcę zbadać pozycję 2,3 słów a na liście mam ich 200.

Lista wad jest dość długa, ale generalnie nie polecam. Producent postąpił bardzo sprytnie udostępniając w wersji demo możliwość wpisania tylko 5 słów kluczowych. Przy tej ilości danych mankamenty nie są na pierwszy rzut oka widoczne.

--

Serwis sportowy s24.pl. Sportowcy, wywiady, sportowe galerie i aktualności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności