Skocz do zawartości

Gdzie moge sprawdzic linki do mojej strony?


costa_smuta

Rekomendowane odpowiedzi

Zaindexowane strony pokaże zapytanie do google:

site:optymalizacja.com
Linki zwrotne
link:https://www.optymalizacja.com

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to do wpisania w google link:nazwadomenty tylko o strone na której będę

mógł sprawdzić linki które mi zaindeksowało np. w ciagu 3 dni jak to było w msn, potrzebuje czego takiego

https://search.msn.com/results.aspx?q=link%...l&FORM=MSNH

ale to zablokowali. Poradzi mi ktoś jakąś strone lub program żeby sprawdzac bieżace linki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry do sprawdzania jest też www.linkvendor.com ale aktualnie nie wskazuje linków MSN.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gogole wemaster central jest opcja external links ktora to pokazuje jakie linki prowadzące do twojej strony google zaindeksowało .

Przydatna rzecz , ale mam wrażenie że działa z opóźnieniem

pozdrw.

Joseph Straszny [pozycjoner.net]

--

blog o pozycjonowaniu w nowym wydaniu

webgielda.pl - ogłoszenia SEO i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności