Skocz do zawartości

Generator contentu - co ulepszyć?


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

@Brand, odpowiem takim powiedzeniem: "Twoj cyrk Twoje małpy" ...

NIe zamierzam się też wdawać w zasygnalizowane przez Ciebie zagadnie "nikomu krzywdy nie robie, ruchu...", bo w tej kwestii mam całkiem inne zdanie. Skoro takie sposoby [jak widać] są akceptowane, ba nawet tak jawnie się o nich wypowiada, to jako koder PHP i nie tylko mogę tylko ręce zacierać ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

napisze krótko , ktoś kto umieszcza taki topic z przykładem na dodatek, jest baranem do kwadratu.

Odpowiedź na pytanie co ulepszyć, brzmi :

1. zdolność przewidywania

2. własna pokore

3. procesy myślowe

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie != Spamowanie

Poza tym parafrazując znane powiedzenie: nie wszystkie drogi wiodą do Rzymu...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wskazówek pdoanych tutaj na forum można wyczytać, że najważniejszy jest unikalny content i linki. Prosta recepta. Dodatkowo kupa domen i różne IP. Każdy tworzy swoje zaplecze według tych wskazówek, co jest nie tak w generowaniu treści ? Świętoszki ;)

Spamowanie indeksu google? Sam włazi, sam indeksuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest nie tak w generowaniu treści ? Świętoszki
Wiec przeczytaj sobie fragment tekstu znajdujący się w oknie "Wygenerowany content" udostępnionego przez autora postu i wyobraź sobie, że na bazie tego zbudowany jest spam serwis www. Następnie zapoznaj się z doktryną i zaleceniami google, adres znajdziesz w moim poście.

Porównaj dane i się wypowiedz jak to widzisz.

EOF

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hay brad - liste PL słów mam dużą to ci mogę zrobić zrzut do pliku txt na jutro.

Może i mi wreszcie te liste szook podeślij? To już drugi miesiąc jak grzecznie czekam ;)

Podziel wyrazy na czasowniki, rzeczowniki i przymiotniki. Rób różne znaki interpunkcyjne, twórz zdania o różnej ilości słów.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brad wątek jak najbardziej słuszny bo to forum o pozycjonowaniu i o jego różnych technikach - jak dla mnie.

Gdyby na tym forum uznać iż pisze się tylko to co zaleca google - to zbędnym było by to forum ;).

Zbędne tematy o preclach, qlebach, systemach wymiany bo przecież tego google też nie zaleza a jakoś nikt nie krzyczy każdy używa.

I bardzo dobrze że ktoś odwarza się tego typu projekty poddawać pod dyskusje bo jeszcze troszkę to jedynymi tematami o SEO to będzie Update PR i blog Matta a także zasady etycznego seo.

Co nie oznacza że popieram bądź neguje takie projekty. Uważam tylko że każdy pomysł jest warty dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mi wreszcie te liste szook podeślij?
A najlepiej od razu udostępnij wszystkim za free + oprogramowanie. Wszak podcinanie gałęzi na jakiej się siedzi jest trendi... Jestem w prawdziwym SZOOKU ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e taka lista to nic przecież. Narzędzie i umięjętność wykorzystania to drugie.

Oki Brad ciągnij, nie przyglądałem się exportowi jak coś tam jest powalone to w Pon zrobie cosik lepszego.

https://83.19.186.26/seo/

w linku znajdziesz

stop wordsy

synonimy

słowa PL różne jak idą z www - 917 tyś

4 plik to cześć fraz, słów szukanych 37 tys

mam kilka baz jak będziesz chętny ;) mogę ci zrobic panel do posprzątania syfu przy okazji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek mam też ;) porozbijane na zdania.

A z moich cudnych narzędzi nie takie coś jak Brad zwie to jest mój nowy twór zwany - Synonimatorem ;)

Czyli kopiowator newsów analizujący występujące słowa i zamieniające je !!! na podane synonimy dzięki temu miliony newsów w sieci :puknijsie: staje się unikalna napisana przez bota a co najwazniejsze sensowna i :) równie przydatna jak news źródło.

Brakuje mi jeszcze 60% odpowiedników ale jak dojdę do poziomu 70% w sumie wystarczy żeby co 2-3 słowo w zdaniu zostało zasynonimowane by treść była unikalna, sensowna i równie dobra jak oryginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności