Skocz do zawartości

CMS SEO


Largo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio naprawdę wiele CMS'ów przejrzałem, ale żadne nie wpadł mi do gustu, ani do spraw technicznych. Czy możecie doradzić mi jaki CMS wybrać? Szukam CMS'a między innymi SEO, a poniżej dodaję pełną specyfikację:

- artykuły, news'y

- download

- biuletyn

- intuicyjny wygląd

Naprawdę, przeglądałem całą gamę CMS'ów z OpenSourceCMS i nic. Jedynie EzPublish pasuje, ale to jest potęga, a nie stać mnie na sam szablon do niego. Choć jak ktoś się zna na EzPublish, mam coś do zaoferowania, ale to na PW!

Pozdrawiam,

Largo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... wg. mnie bardzo dobrym cmsem pod wieloma wzgledami takze tymi optymalizacyjnymi jest joomla, co reszty wzgledow dobry support i duza baza komponentow modulow i botow, dodam ze smigalem takze na innych cmsach jednak joomla spasowala mi najbardziej. Powracajac do seo masz w joomli sporo narzedzi do tego ... to tylko moja opinia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, ze joomla jest dobrym wyborem. Tylko musisz poszukać modułów jakie będą Ci potrzebne i posiedzieć trochę przy nauce jej obsługi. Są też dodatki zmieniające urle na przyjazne i z doświadczenia wiem, że joomla się bardzo ładnie indeksuje. Polecam też zainteresować się Drupalem - dużo lżejszy od Joomli, ale trudniejszy w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joomla niby wszystko fajnie, duzo dodatków modułów etc. ale uważaj żeby zabardzo serwera nie obciążać bo hostingodawca moze podziękować za współprace :D (zakładam, że dedyka nie posiadasz)

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności