Skocz do zawartości

UWAGA! Globalna tragedia po update PR!


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Bardzo spokojnie, ponieważ wkrótce zaobserwujecie zalezność pomiędzy PR (jako wypadkową wielu czynników) a stawkami w AS. Zalezność jest prosta - im niżej tym mniej. Ktoś już zauważył?

Owszem, nawet dość dawno. Nie liczac stron po pierwszym updejcie. Choc nie sa to jakies ogromne roznice. Po prostu wraz z wzrostem PR rzadziej wyswietlaja sie na moich stornach typowe jednocentowki.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc nie sa to jakies ogromne roznice

Obstawiam 25% przy regresji 5->4 i 15% dla 4->3

Przy większych obrotach może zaboleć.

Po prostu wraz z wzrostem PR rzadziej wyswietlaja sie na moich stornach typowe jednocentowki

Otóż to. I w tym zawiera się odpowiedź na stawiane często pytanie o sens zabiegania o wysoki pr.

Jeż może sobie żartować, bo to hurtownik ;-) ale małe żuczki będą kwiczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co cytujesz całość?

w tym zawiera się odpowiedź na stawiane często pytanie o sens zabiegania o wysoki pr.

Ale też z moich obserwacji liczy się w tym względzie nie tylko PR sam w sobie, ale też to, czy wśród linków zewnętrznych jest przynajmniej kilka wyższych PR-ów. Tak jakby składało się na to siła PR właściwej storny oraz to, czy powstał on w miarę naturalnie. Choć akurat ten wniosek wyciągam z obserwacji dużo pobieżniejszych niż sama zależność między PageRankiem a wysokością stawek (bo do tego ostatniego to akurat jestem niemal pewien).

Ale nie wiem czy jest sens dyskutować o tym, bo zaraz rzucą się zwolennicy teorii mainstreamowych i zakrzyczą :unsure: Tak jak to wielokrotnie było w innych wątkach gdy ktokolwiek próbował powiedzieć, że PR nadal ma znaczenie.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo PR ma znaczenie, i to ogromne ... tylko nie zawsze jest to bezpośrednio obserwowane. Przynajmniej jesli rozumieć go jako ogólną siłę serwisu. W końcu w niektórych przypadkach jest masę wejść z fraz gdzie w życiu takiego linka nie dałem. Na mocno konkurencyjne frazy to za mało ale zawsze łatwiej się przebić.

Na zwykłej stronce z trzema stronami na krzyż (np. firmówkach) tego się nie doświadczy. Dlatego jest wielu krzykaczy, że PR nie ma znaczenia. Najzabawniejsze są posty gdzie autor .... jeszcze nim skończył wypowiedz asekuruje się ...... "jak wiemy PR nie ma żadnego znaczenia dla pozycji ale ...." To tak co do tych krzykaczy mi się przypomniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, człowiek wraca po tygodniu ze szpitala i mu tu zaraz serwują nerwówkę.

Taki apel do panów używających w stopce pewnego licznika - proszę o usunięcie, bo przez Was sprawdzam go częściej niż PR i robię się niecierpliwy :)

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne czytałem całego tematu ale moje uwagi są takie, że te pozycjonowanie i PR traci sens.

Zrobiłem stronę i dodałem ją do kilku poważnych katalogów (sprawdzając je wcześniej), załatwiłem stałe linki (opisowe) na innych stronach i po prawie trzech miesiącach mam tylko PR3 (wiem, że to mało znaczy) i słabą pozycję w Google. Miesiąc temu założyłem sobie toplistę (nie w Polsce) dodałem dwie śmieszne strony i mam tam PR4 :) i wysoką pozycję w G.com

Częściowo jesteśmy sami temu winni, bo jak robimy katalogi to powstają tysiące QlWeb mało różniącymi się kategoriami, potem coś itd. Skąd bany??

Druga strona to to, że nasze strony są nisko oceniane przez G. ale dlaczego strony Sohbet itp mają na swoim dzikim spamowaniu tak wysokie pozycje? ...

Może stworzyć i wypromować własne Google :)

ps: poważnie to popatrzcie co się stało z jedną z toplist katalogów z PR4 czy 5 do 0, a moja d.... ma 4, czy to nie są żarty tego od G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno proste pytanie:

skoro PR nie jest do niczego wykorzystywany, to po co jest?:)

Sens jest zarabiać i dobrze wydawać zarobione pieniądze,

a jeśli służy do tego PR, to wiadomo, że ma on znaczenie.

Jeśli służy do tego wysoka pozycja, to ona ma wtedy znaczenie.

Próba dyskredytowania jednego czy drugiego jest zwykłą obłudą i ślepotą.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jez, a co Cię wzięło na takie żarty? :P

Jakieś historie nick'ów, żarty w dziale nie o dowcipach :)

To nie kwestia palenia, ale przepracowania. Za każdym razem kiedy zarwiesz noc, w granicach wczesnych godzin rannych zaczynasz być bardzo mocno pobudzony. Dopiero koło 14-tej następnego dnia, zaczynasz wegetować. Pisałem o nickach w tym pierwszym stadium. ;)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności