Skocz do zawartości

Kill Bill wrócił


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Beerbant napisał(a):

🤣🤣🤣

 

Ale chciwla zaraz ten temat będzie miał 1000 odpowiedzi a to nie Ja czy Ty mamy rozkręcić forum tylko kill-bill (nadal z szacunkiem do kolegi - taki żart off topic) ;)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nikonem napisał(a):

I nie mam na myśli Beera, który jest artystycznie twórczy, a potem głupi i szkodliwy dla PiO.

Poszukaj Ty może jakiegoś dobrego terapeuty póki nie jest za późno bo za chwilę będziesz (o ile nie już jesteś) mocherowym histerycznym berecikiem, taką klasyką uśmiechniętego polaczkostwa które jest tak ograniczone horyzontalnie, że nie jest sobie w stanie wyobrazić iż nie każdy kto nie podziela Twoich poglądów jest wrogiem i z automatu należy do "obozu przeciwnika". To smutne ale dzięki takim jak Ty (a jest ich niestety wielu) nigdy w Polsce nie powstanie społeczeństwo obywatelskie zdolne do przynajmniej w małym stopniu kontrolowania władzy.

3 minuty temu, Kojotek_OX napisał(a):

Ale chciwla zaraz ten temat będzie miał 1000 odpowiedzi

Daj spokój, popatrz i poczytaj co ta polityka z ludźmi zrobiła :) oczadzieli do imentu ;)

 

Edytowane przez Beerbant

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Beerbant said:

Poszukaj Ty może jakiegoś dobrego terapeuty

Dla niektórych już za późno - szkoda na nich czasu - ignor jest najlepszą metodą - poszczekaja dzieci trochę i tyle z tego mają - to sobie oni wystawiają opinie 

Ty wiesz co potrafisz :)

 

Dzial polityka nigdy nie powinien tutaj być - to moje zdanie - wywalić ten dział i usunąć posty zaliczone za ten dział to podstawa jeśli ktoś chce tu zrobić porządek - ani raz tam nie zaglądałem lol 

Edytowane przez Kojotek_OX
Dodano zdanie o dział polityka
  • Like 1

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Kojotek_OX said:

Dla niektórych

No właśnie do mnie przyjeżdża na weekend Zgredek - on lewicujący ja prawicowiec i doskonale nam się razem spożywa wódeczkę i inne dobra przy okazji wymiany poglądów ;) , można? No można :) tak to ciągniemy już kilka lat :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Beerbant said:

No właśnie do mnie przyjeżdża na weekend Zgredek - on lewicujący ja prawicowiec i doskonale nam się razem spożywa wódeczkę

Ty a już nie wspomnę o zgredku to zupełnie inna liga - nie każdy to potrafi zrozumieć i nie rozumie co to merytoryczna rozmowa czy też krytyka. Nie ma co tu wiele gadać bo równanie was do „dzieci” to już była by sama zbrodnia w sobie. 
Ty bo zaraz zgred się tu odezwie i pojedzie nas obu hahhaa hahha 

 

PS: jeszcze maxpan sie nie pojawił i nie wycia połowy tematu do kosza ? Haha ;) 

Edytowane przez Kojotek_OX
Dodany PS - to żartem pisze dla moderatora wyjaśnienie hahhaa
  • Like 1

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Kojotek_OX said:

Dzial polityka nigdy nie powinien tutaj być - to moje zdanie

Racja.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, MaxPan said:

Już dawno nikogo nie wycinam...

Ale wiesz że to było na jaja napisane ? 
 

Rozkręcamy forum ;) 

Edytowane przez Kojotek_OX
Dopisek
  • Like 1
  • Thanks 1

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Beerbant napisał(a):

społeczeństwo obywatelskie

 

Twoje "społeczeństwo obywatelskie" właśnie jest rozliczane przez Prokuraturę i Komisje Sejmowe. Inna sprawa na ile skutecznie, politycy raczej sobie pobłażają.

Czekam na odblokowanie Szoka. To nadal Twoje rejony moralności, prawda?

Forum merytoryczne 😅

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.06.2024 o 02:43, Nikonem napisał(a):

 

Twoje "społeczeństwo obywatelskie" właśnie jest rozliczane przez Prokuraturę i Komisje Sejmowe. Inna sprawa na ile skutecznie, politycy raczej sobie pobłażają.

Czekam na odblokowanie Szoka. To nadal Twoje rejony moralności, prawda?

Forum merytoryczne 😅

Czy ja wyglądam na pierdolenie sie z Szookiem :) na starość chyba ze jedzi na wózku inwalidzkim to podam mu laskę

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności