Skocz do zawartości

Tak się to zaczęło powrót do przeszłości


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Irek napisał(a):

Z tego co widzę tylko oni (dziady) wiedzą co jest najlepsze dla całej reszty, powiedzą jak wszyscy powinni żyć.

 

Wyciągam czipsy, piwo i czekam ;)

Przekąs i sarkazm jest miły wracamy zapnij pasy przy telewizorze 

To juz sie stało nie masz na to wpływu moze otworzyć telewizor w 10 godziń wróciły staruchy 12 najstarszych osób z seo Zmieniamy forum zmieniamy kurs 

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kil Bill napisał(a):

To juz sie stało nie masz na to wpływu ...

Od dawna nie mam wpływu na forum (z wyboru), jestem tu tylko obserwatorem. Mam jednak "uczulenie" na "zbawców narodu".

 

Cokolwiek stanie się z forum - mnie to ani ziębi, ani grzeje.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Irek napisał(a):

Cokolwiek stanie się z forum - mnie to ani ziębi, ani grzeje.

 

Akurat to bardzo źle o Tobie świadczy. A jest tu sporo osób, do których należę, które Cię bardzo szanują. I nie od ostatniego wtorku, a od 20 lat.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nikonem napisał(a):

Akurat to bardzo źle o Tobie świadczy. A jest tu sporo osób, do których należę, które Cię bardzo szanują. I nie od ostatniego wtorku, a od 20 lat.

To chyba zauważyłeś, że nie udzielam się na forum i nie korzystam z opcji moderatora.

  • Like 1

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Irek napisał(a):

To chyba zauważyłeś (...)

 

Jasne Szeryfie. Dobrej nocy 🖐️

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Koniec sporów jutro jimmi rozsądzi amen

Godzinę temu, Irek napisał(a):

Od dawna nie mam wpływu na forum (z wyboru), jestem tu tylko obserwatorem. Mam jednak "uczulenie" na "zbawców narodu".

 

Cokolwiek stanie się z forum - mnie to ani ziębi, ani grzeje.

Miej wiecej nadziei nikt nie ma złych zamiarów 

jesli 13 członków starszyzny mowi forum umarło to je podniesiemy

bedziesz z nami pomóz nam ponieść range pio jestesmy starymi złałozycielami  chcemy zmian na forum nic wiecej

Edytowane przez Kil Bill

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Irek napisał(a):

@Kil Bill Ty tak na trzeźwo? Co się stało, że wracasz do przeszłości? To już nie wróci ;)

 

Tobie Irek się wydaje, że jak kogoś nie ma na PiO to nie działa w SEO ? Naprawdę uważasz, że PiO jest pępkiem SEO ?



 

14 godzin temu, Irek napisał(a):

Wyciągam czipsy, piwo i czekam ;)

 

Na co ? Na "wytyczne dla webmasterów" ?

Te masz od Google. Tu nie ma co siedzieć i czekać, tu trzeba działać bo nikt za Ciebie niczego nie zrobi więc nie sądzę, byś czekając doczekał się czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Erbit

O czym Ty do mnie piszesz?

Gdzie ja poruszyłem temat SEO, pozycji PiO w SEO czy też samego pozycjonowania?

Naprawdę nie wiem co Ci odpisać na ten post.

  • Like 1

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie zonka 13 osób z Pio załozycieli i dalej pozycjonuja

Piszą ze odeszli bo tu był bulshit

Ale to zmienimy Irku

Kazdy się ukrył bo miał dość gównianych postów bajdurzenia bicia piany ok jesteśmy dziadami ale z mocą

reszta

 

Edytowane przez Kil Bill

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nam się jeszcze chce Wam nie Zblazowaliście się 

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeśli coś się zmieni to część ludzi zacznie się udzielać - aktualnie to forum jest martwe. Ale co ja tam wiem ;) 

 

@Irek - tyle czasu już jesteś ze wiesz jak jest … wierzysz w to że „zgredy” rozkręca forum bez aktywnych ludzi ? - czyli „nas” ? 
 

@Kil Bill - nie rób z siebie Boga proszę bo tak piszesz jak byś był Alfa i Omega - zmiany są potzrebne i tzreba je zrobić ale trochę pokory też się przyda. Też mam swoje lata już (45 na karku) i jedyne co mogę powiedzieć - z wiekiem zdobywa się więcej poroy a u Ciebie jakiś z tym hmmm słabo chyba (takie odnoszę wrażenie) 

Edytowane przez Kojotek_OX
  • Like 1

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kojotek_OX napisał(a):

@Irek - tyle czasu już jesteś ze wiesz jak jest … wierzysz w to że „zgredy” rozkręca forum bez aktywnych ludzi ? - czyli „nas” ?

Wiedzą dzielą się ci którzy nie obawiają się konkurencji. Ile było konkurencji kiedyś (10-15 lat temu) a ile dziś?

Jako firma można teoretycznie z konkurencją wygrywać jakością, ale klienci (obecni, przyszli) muszą być świadomi tej jakości.

Pozycjonujący dla siebie nigdy nie wiedzą czy nie pomogą konkurencji.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Irek napisał(a):

Wiedzą dzielą się ci którzy nie obawiają się konkurencji. Ile było konkurencji kiedyś (10-15 lat temu) a ile dziś?

 

 

Tu naprawdę trafiłeś w pkt . Swego czasu chciałem się pozbyć kilku stron klientów bo już miałem za duzo roboty to nie mogłem znaleźć żadnej sensownej osoby/firmy która by ogarniała mój rynek na UK - chyba nawet tu dawałem ogłoszenie o tym (nie pamiętam dokładnie więc ...) 

 

15 minut temu, Irek napisał(a):

Pozycjonujący dla siebie nigdy nie wiedzą czy nie pomogą konkurencji.

 

To trafne jednak też trzeba nadmienić że jak masz swoją stronę wymaszczoną bla bla bla to tak naprawdę h.. wiesz co się dzieje na rynku - Trzeba dostać od czasu do czasu coś nowego i zaczynać od podstaw wtedy dowiadujesz się wiele. 

 

Niestety czasy że wysatrczyło tylko stronę zrobić i rumakiem ją potraktować się skończyły - tzn nie skończyły się w "Blask SEO" ale klienta bym tak nie potraktował już dziś hahahah 

 

Przeszłość jest już za nami - proponuje patrzyć w przyszłość i skupić się na przyszłości a nie pokazywać jak się x lat temu przy piwku kilku dzieciaków spotkało i "se" wymyśliło forum.  To ludzie tworzą forum a nie grupa gówniarzy z przed x lat - teraz moze i dojrzałe osoby ale czy mentalnie już dojrzały do tego to inna para kaloszy :) 

Edytowane przez Kojotek_OX
dopisek

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna cholera. powrót do przeszłość normalnie ;)  musze odgrzebac stare dyski to pare zdjęć się znajdzie i z krakowskich spotkań i warszawskich 😜

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkursseowawa_3.jpg

konkursseowawa_20.jpg

konkursseowawa_21.jpg

konkursseowawa_27.jpg

100_4752.JPG

 

 

za rok będzie 20 lat od tamtego wydarzenia. parę fotek jeszcze mam, w tym te afterparty w czerwonych tshirtach :D

100_4756.JPG

Edytowane przez lordbart
fotka

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności